Ūdensnecaurlaidīgs palags: 7 iemesli, kāpēc to iegādāties

Ūdensnecaurlaidīgs palags ir lielisks veids, kā pasargāt matraci no dažāda veida problēmām: izlijušiem šķidrumiem, ēdiena traipiem u. c. Tas ir ļoti praktisks un neaizstājams priekšmets vecākiem ar maziem bērniem vai cilvēkiem, kas aprūpē slimu cilvēku.

Ūdensnecaurlaidīgajam palagam ir daudz citu priekšrocību, kas padara to par labu ideju ikvienam, lai tā būtu mājās. Tekstila nama TavsSapnis eksperti ir nosaukuši 7 iemeslus, kāpēc jums vajadzētu iegādāties ūdensnecaurlaidīgu palagu vai pārklāju.

1. Matrača aizsargājošais palags - uzticama matrača aizsardzība

Šķidrumi un ēdiens var atstāt nevēlamus traipus uz matrača, un tā tīrīšana nav lēta, tāpēc matrača aizsargs ir ļoti praktiska izvēle. Matrača aizsargs droši aizsargā matraci no visām "negaidītām" nelaimēm.

2. Matrača pārklājs - noderīga izvēle ceļotājiem

Matrača pārklājs ir ļoti noderīgs vecākiem, kuri bieži ceļo kopā ar maziem bērniem. Matrača pārklāju var ņemt līdzi, kur un kad vien vēlaties.

Ūdensnecaurlaidīgo matrača pārklāju vajadzības gadījumā var novietot dažādās vietās, piemēram, uz automašīnas sēdekļa, gultas u. c. Matrača pārklājs ir arī ļoti ērts, lai pārģērbtu mazuli vai ļautu bērnam gulēt uz tā bez autiņbiksītēm. Tas palīdzēs izvairīties no nevēlamiem traipiem uz matrača.

3. Ūdensnecaurlaidīgs palags ar gumiju - ērta vecākiem ar maziem bērniem

Ūdensnecaurlaidīgs palags ar gumiju parasti ir divu veidu: ar četriem elastīgiem stūriem un ar gumiju, kas pārklāj matrača sānus. Ūdensnecaurlaidīgie palagi ar gumiju izceļas ar to, ka tās ir uzticamākas nekā parastās ūdensnecaurlaidīgie palagi. Ūdensnecaurlaidīgie palagi ar gumiju ir neaizstājams piederums vecākiem ar maziem bērniem. Gumija satver palagu un neļauj tam izslīdēt, kad bērns guļ, tāpēc matrača malas paliek aizsargātas.

Vēl viena ūdensnecaurlaidīga palaga ar gumiju priekšrocība ir tā, ka tā ir noderīga, lai atbīdītu bērnu no autiņbiksītēm. Ūdensnecaurlaidīgu palagu negaidīta "negadījuma" gadījumā var vienkārši noņemt un nomainīt pret tīru, saglabājot matraci sausu un tīru.

4. Ūdensnecaurlaidīgi palagi - viegli pieskaņojami jebkurā interjerā

Ūdensnecaurlaidīgi palagi un gultas pārklāji ir pieejami dažādu ražotāju dažādās krāsās, stilos, rakstos un citos veidos, tāpēc tos var viegli pieskaņot savai guļamistabai vai citam istabas interjeram. 

Reklāmraksti