Vīriešu džinsi - populārākais apģērba gabals pasaulē!

Vīriešu džinsi ir viena no populārākajām un vairāk pirktākajām precēm visā pasaulē. Līdzīgi kā sievietes un bērni, arī kungi ir iecienījuši šo apģērba gabalu ikdienā, turklāt, pieejamo modeļu dažādība un auduma sastāvs, ļauj piemeklēt sev džinsu bikses dažādām dzīves situācijām. Džinsu iegāde internetā ir ērta, ja ir zināms precīzs izmērs un vēlme piemeklēt sev piemērotu bikšu modeli.

Kā saprast savu izmēru?

Atšķirībā no bērnu džinsiem, kur izmērs tiek norādīts centimetros un sieviešu džinsiem, kas visbiežāk tiek marķēti ar burtiem, vīriešu džinsi, visbiežāk, tiek pārdoti norādot staras garuma un vidukļa platuma dimensijas collās. Jāņem vērā, ka lielu lomu sava apģērba, ne tikai bikšu, izmēru izpratnē nosaka tas, kuram tirgum tās ir ražotas pārdošanai. Piemēram - Eiropas L izmērs būs lielāks kā Āzijas L izmērs, taču, iespējams mazāks kā L izmērs, kas ražots Amerikas tirgum. Lai neapjuktu dažādās izmēru variācijās, vislabāk ir sevi nomērīt pašam:

  • Izmērām vidukļa apkārtmēru collās;
  • Izmērām iekšstaras garumu collās.

Iegūtos parametrus pierakstām šādā stilā, piemēram, 28x30 kā pirmo skaitli ņemot vidukļa apkārtmēru. Vīriešu džinsi, visbiežāk uz etiķetes tiek marķēti tieši šādā pieraksta sistēmā, bet šo izmēru, ar interneta meklētāja palīdzību, var ātri pārvērst Eiropiešiem tuvākās mērvienībās.

Kā saprast kādi vīriešu džinsi piestāv?

Mūsdienās pavisam viegli var apjukt plašajā piedāvājumu klāstā, tādēļ, mēģinot piemeklēt sev piemērotus džinsus, jāatceras, ka, lai arī džinsi ir universāls apģērba gabals, tomēr jāsaprot, kur un kādos apstākļos plānots iegādāto bikšu pāri valkāt un arī kādas ir auguma aprises. Gara auguma vīriešiem ar slaidu miesas būvi lieliski piestāvēs Slim Fit džinsa bikses, kas ir taisna piegriezuma, šauras, bet ne apspīlētas. Druknākas miesasbūves vīrieši priekšroku dod klasiskajām Straight piegriezuma džinsu biksēm, jo tās augumu padara proporcionālu un ir universāla modeļa. Tāpat jāpievērš uzmanība tam kāda stila apģērbs un apģērba gabali atrodas garderobē un kā tie izskatās sakombinēti. Vīriešu džinsi ir pieejami plašā izmēru klāstā, tādēļ sev piemērotu varēs atrast ikviens. 

Reklāmraksti