Viss, kas jums jāzina par augstpapēžu sandalēm

Laikam beidzot esot pietiekoši siltam, lai atbrīvotu jūsu kājas no džinsiem, ir laiks izlaist ārā arī jūsu kāju pirkstus ar pāri jaunu un stilīgu šīssezonas augstpapēžu sandaļu. Lai palīdzētu jums atrast sev piemērotāko pāri, mēs esam apkopojuši šī pavasara nozīmīgākās augstpapēžu sandaļu aktualitātes. 

Kvadrātainu purngalu augstpapēdenes

Izspēlē savu variāciju tradicionālajām augstpapēžu sandalēm, izvēloties kādu no šosezon aktuālajiem pāriem ar kvadrātainu purngalu. Kvadrātaini kurpju un zābaku purngali ienāca modē jau pagāšējā rudenī, bet, šopavasar, topā ir arī stūrainas augstpapēžu sandales. Šādas sandales joprojām pagarinās jūsu kājas, liekot tām izskatīties slaidām, bet tāpat piešķirs jūsu tēlam unikālu akcentu. 

Austas sandales

Ja vēlies izveidot estētiski minimalistisku tēlu, izvēlies austās sandales. Tās ir perfekta apavu izvēle apmeklējot pludmali, bet tāpat lieliski iederēsies jūsu gaitās pilsētā, ja sakombinēsiet tās ar gaišas krāsas vasaras kleitu ar ziedu rakstu apdruku.

Jo vairāk siksniņu jo labāk

Vēl viena modes aktualitāte, kas bija populāra jau pagāšvasar, ir radoša pieeja sandaļu siksniņām. Modes mākslinieki nav pievērsuši vairāk uzmanības nevienam citam sandales elementam un ļāvuši savai iztēlei lielāku brīvību, kā modelējot siksniņas. Šopavasar tās vijas ap valkātājas kāju augstu, līdz pat celim, kā džungļu lijas.

Valkā siksniņas pāri bikšu stariem

Kad esi piemeklējusi sev pāri ar sandalēm ar garām siksniņām, neslēp tās zem bikšu stariem! Šosezon ir aktuāli siet sandaļu siksniņas pāri biksēm. Neatkarīgi no tā, vai tērpies dienai birojā vai vakariņām kopā ar draudzenēm, tu vari sakombinēt bikses kopā ar siksniņām sienamām augstpapēžu kurpēm. Pabeidz ansambli klāt velkot pieskaņotu jaciņu, mēteli vai brīvi krītošu blūzi. Tā ir atsvaidzinoša variācija par jau sevi pierādījuši stilu, kas šopavasar noteikti piesaistīs skatienus!

Pārsteidz ar asimetriskām siksniņām

Vai mēs jau teicām, ka modes mākslinieki ir bijuši ļoti radoši, dizainējot šīssezonas sandaļu siksniņas? Šosezon ir modē asimetriskas sandaļu siksniņas, un tā izpaužas dažādi: siksniņas nav vienāda biezuma, visā garumā; tās ir stiprinātas pie zoles neparastās vietās; tās krustojas. Neesi pārsteigta nesagatavota lielajā siksniņu trakumā. Tavas acis rāda pareizi, šosezon siksniņas tiešām ir ačgārnas!

Izvēlies pasteļu krāsu sandales

Šosezon modē ir pasteļkrāsas, un šī tendence iekļauj arī sandales. Ļoti populāras ir sviesta krāsas sandales, kas izskatās fantastiski kopā ar sarkanu zamšādas kleitu. Lai pabeigtu kombināciju, pieskaņo kurpēm somiņu un esi gatava doties uz gandrīz jebkuru pasākumu. 

Spīdumi izklaidēm pilsētā

Lai iekļautu savā apavu skapī kādu kliedzošāku pāri, izvēlies augstpapēžu sandales ar spīdumiem. Augstpapēžu kurpes un sandales ar spīdumiem ir šīs sezonas aktuālākā izvēle, pieskaņojot apavu pāri vakarkleitai, pošoties naktij pilsētā ar draudzenēm.

Piešķir sandalēm papildus stilu ar ķēdīšu elementiem

Visās šīs sezonas modes skatēs figurēja ķēdīšu elementi sieviešu apavos. Ar to palīdzību modes mākslinieki piešķīra apaviem vairāk akcenta un kontrasta. Noteikti paturi to prātā izvēloties arī savu nākamo augstpapēžu sandaļu pāri! Ķēdītes var būt aptītas ap sandales potīti, stiepties pāri purngalam, vai ietīt papēdi.

Kombinē kēdītes sandalēs ar rotām

Saskaņo savus apavus ar aksesuāriem, valkājot ķēdīšu elementus ne tikai uz apaviem, bet arī kā rotas. Zelta ķēde ir viena no modes aktualitātēm, kas šķiet nekad nenovecos. Katru sezonu tā atgriežas jaunā veidolā. Šopavasar izvēlieties pēc iespējas lielākas rotas. Šie aksesuāri izcels jūsu veidolu, neatkarīgi no tā, uz kādu pasākumu jūs dodaties. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet NEWMOOD veikalā.

Reklāmraksti