“AFS Latvija” lūdz smilteniešu palīdzību 4

Hosē Dāvids Sotillo Grillets ir 17 gadus vecs smaidīgs, komunikabls jaunietis no Venecuēlas, valsts Dienvidamerikas ziemeļos. Tagad viņš dzīvo un mācās Smiltenē, un ir vajadzīga viesģimene, kura jaunietim dotu pajumti līdz nākamā gada 20. jūlijam.

Hosē ieradās Latvijā 24. augustā kopā ar vēl 28 jauniešiem no Vācijas, Beļģijas, Meksikas, Taizemes, Itālijas, Venecuēlas un Turcijas starptautiskā jauniešu apmaiņas programmā "AFS Latvija".

Uz vienu mēnesi pagaidām piekrituši palīdzēt smiltenieši Marika un Jānis Pētersoni, kuru meita Dita arī ir iesaistījusies "AFS Latvija" programmā un jau mācās Dānijā, Holbekas pilsētas ģimnāzijā.

"AFS Latvija" tagad meklē Hosē brīvprātīgu pastāvīgo ģimeni Smiltenē vai tās apkaimē. "Ļoti ceram, ka smiltenieši būs atsaucīgi, lai Hosē nebūtu jāmaina vide, pie kuras viņš jau pieradis," teic "AFS Latvija" uzņemšanas koordinatore Ilze Liepiņa.

Ja Smiltenē vai tās apkārtnē ir ģimene, kura vēlas kļūt par Hosē viesģimeni, ir jāsazinās ar I., Liepiņu (e-pasts:[email protected]; tālrunis 67280646).

Vairāk par Hosē un arī par noteikumiem viesģimenei lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" ceturtdien, 6. septembrī.

Komentāri 4

zemnieks

Varu palīdzēt, bet viņam būs jāpilda dažādi lauku/saimniecības darbi, ko mēs visa ģimene daram.

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 12:37

AFS

Vēl arvein meklējam pastāvīgo viesģimeni šim jaukajam puisim.

Atbilde zemniekam - viesskolēnu noteikti var iesaistīt mājas/lauku/saimniecības darbā, ja tā ir Jūsu ģimenes ikdiena.

pirms 8 gadiem, 2012.09.19 13:35

Izglītība