Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina mācīties Valkas ģimnāzijā

Valkas ģimnāzijas direktores vietniece mācību darbā Gunita Gindra aicina 9. klašu beidzējus turpināt izglītoties Valkas ģimnāzijā. Dokumentus ģimnāzijas 10. klasei varēs iesniegt pirmdien un otrdien.

Savukārt uz pārrunām ieteicams iepriekš pieteikties pie skolas sekretāres pa tālruni 64707271. Uz pārrunām jāierodas kopā ar vecākiem, līdzi ņemot šādus dokumentus: apliecību par pamatizglītību un sekmju izrakstu, pasi, iesniegumu (veidlapa saņemama pie skolas sekretāres), medicīnas karti, fotogrāfiju 3x4 centimetri un skolēnu apliecību.

G. Gindra atgādina, ka kopš 31. maija turpinās dokumentu pieņemšana mācībām proģimnāzijas 7. klasē. Topošajam skolēnam jāiesniedz liecība un vecāku iesniegums. Veidlapa ir saņemama pie skolas sekretāres.

Izglītība