Aicina pieteikties piedzīvojumu nometnē

Latvijas Zaļais punkts aicina zinātkārus skolēnus vecumā no 14 līdz 19 gadiem veidot komandas un piedalīties konkursā, lai cīnītos par iespēju piedalīties kādā no trim aizraujošām un izglītojošām diennakts nometnēm "Zaļā nakts".

 

Aģentūras "Ekomedia" vecākā projekta vadītāja Zane Onkele informē, ka nometne Valmierā notiks jau 24. aprīlī. Lai piedalītos, jāizveido piecu jauniešu komanda, kurai līdz 14. aprīlim pulksten 8.00 jāaizpilda anketa Latvijas Zaļā punkta mājas lapā www.zalais.lv, jāatbild uz desmit jautājumiem par vidi un cilvēku tajā, kā arī jāapraksta komandas dalībnieku ikdienā trīs līdz piecas darbības vides ilgspējas veicināšanai. Plānots, ka uz katras pilsētas bezmaksas nometni aicinās 20 komandu, kuras būs ieguvušas vislielāko punktu skaitu.

 

Katras uzvarētājkomanda un tās pedagogs no trim nometnēm saņems piedzīvojumu ekskursiju, kas plānota jūlijā.

 

Nometnē skolēnus apmācīs piecās darbnīcās: "Pētnieciskā vides žurnālistika Latvijā" (vadītājs žurnālists Sandijs Semjonovs); "Atkritumi - samazini, izmanto atkārtoti un nodrošini pārstrādi" (vadītāja - Latvijas Zaļā punkta padomes priekšsēdētāja Undīne Būde); "Globālie vides procesi" (vadītājs - žurnāla "Ilustrētā Zinātne" redaktors Vents Zvaigzne); "Ekodzīve" (vadītāja - žurnāla "Vides Vēstis" galvenā redaktore Anitra Tooma); "Āra dzīve"(vadītājs āra dzīves apmācības centra "Pelēkais vilks" instruktors Nils Klints. Pēc apmācībām nometnes dalībnieki piedalīsies sacensībās - zināšanu pārbaudē.

Izglītība