Aicina pieteikties stipendijām

Baltijas - ASV Brīvības fonds aicina līdz 30. oktobrim pieteikties stipendijām kādā no trīs jaunajām programmām, kuru mērķis ir atbalstīt studentus un jaunos profesionāļus.

Fonda kontaktpersona Elīna Kalniņa informē, ka stipendijas paredz studentiem turpināt studijas Amerikas Savienotajās valstīs un iegūt profesionālu pieredzi vadošajās kompānijās.

"Šī ir lieliska iespēja mērķtiecīgiem jauniešiem tuvoties savai sapņu profesijai, apgūstot jaunas zināšanas un palielinot konkurētspēju starptautiski atzītās augstskolās un kompānijās. Programmas ir pilnībā atmaksātas. Taču, lai kļūtu par tās dalībnieku, kandidātam jābūt mērķtiecīgam un motivētam," saka fonda programmas reģionālā vadītāja Ilze Doškina.

Šobrīd interesentiem piedāvā trīs programmas: Profesionālā stažēšanās programma, kas augstskolu studentiem un tā gada absolventiem sniedz iespēju doties uz ASV un iegūt profesionālu pieredzi vadošajās kompānijās; Diplomētā speciālista programma, kas paver iespēju studēt labākajās biznesa skolās, juridiskajās un medicīnas mācību iestādēs; Pētījumu programma, kas ļauj akadēmiķiem un zinātniskiem līdzstrādniekiem veikt zinātniski pētnieciskos darbus ASV projektos.

Pieteikties var divas reizes gadā, pirmoreiz līdz 30. oktobrim, bet nākamo - līdz 2011. gada 15. aprīlim. Papildu informācija pieejama mājas lapā www.BalticAmericanFreedomFoundation.org vai zvanot uz 67035270.

Izglītība