Aicina pieteikties studijām ārvalstu augstskolās

Strauji tuvojas brīdis, kad Latvijas vidusskolu beidzējiem būs jāpieņem svarīgais lēmums saistībā ar tālākās izglītības plāniem. Organizācija Dream Foundation mudina ārvalstīs studēt gribošos skolēnus izmantot pirms-termiņa pieteikšanās iespējas un neatlikt šo procesu uz pēdējo brīdi.

 

Tā kā pieteikšanās studijām ārvalstīs ir diezgan laikietilpīgs process, Dream Foundation iesaka skolēniem reģistrēties līdz 15. janvārim, kas daudzām ārvalstu augstskolām ir pirms-termiņa pieteikšanās jeb „pre-deadline".

 

Pēc iespējas ātrāk iesniegts pieteikums studentam dod lielākas iespējas tikt uzņemtam augstskolā, kad vēl nav nokomplektētas studiju grupas. Tāpat, nepieciešamības gadījumā tas ir rezerves laiks, lai veiktu korekcijas pieteikumā un sazinātos ar augstskolu, ja nepieciešami uzlabojumi pieteikumā.

 

Reģistrēties studijām, aplūkot studiju programmu aprakstus, kā arī iegūt citu interesējošo informāciju iespējams Dream Foundation mājas lapā www.dreamfoundation.eu.

 

Ieinteresētie studenti ir laipni aicināti sazināties ar Dream Foundation pārstāvjiem, kas palīdzēs rast atbildes uz dažādiem neskaidriem vai interesējošiem jautājumiem saistībā ar pieteikšanās procesu vai studijām ārvalstīs, kā arī pieteikties bezmaksas angļu valodas testam, kura rezultāti tiek akceptēti visās Dream Foundation partneraugstskolās.

Izglītība