Aicina skolēnus «ēnot» RTU studentus

Lai palīdzētu 12. klases skolēniem izlemt, kādu centralizēto eksāmenu kārtošanu izvēlēties, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments aicina vidusskolēnus līdz 19. oktobrim pieteikties dalībai projektā «Studentam pa pēdām», kura laikā, «ēnojot» RTU studentus, varēs iepazīt studentu dzīvi, RTU fakultātes un studiju programmas.

 

Pieteikties dalībai projektā «Studentam pa pēdām» iespējams, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu RTU Studentu parlamenta mājaslapā (www.rtusp.lv) sadaļā «Studijām».

Projekts «Studentam pa pēdām» RTU norisināsies no 27. līdz 29. oktobrim. Projekta laikā ikviens vidusskolēns varēs pavadīt vienu dienu kopā ar jebkuras RTU studiju programmas studentu jebkurā RTU fakultātē.

 

Lai studentu «ēnošana» ikvienam skolēnam būtu pēc iespējas interesantāka un piepildītāka ar visām studenta ikdienas aktivitātēm - lekcijām, laboratorijas darbiem, atpūtu, darbu bibliotēkā, praktiskajiem darbiem kādā no RTU institūtiem - katrs skolēns atkarībā no studenta nodarbību grafika dalībai projektā varēs izvēlēties vienu no minētajiem datumiem.

 

«Tuvojas laiks, kad 12. klases skolēniem būs jāizvēlas, kurus centralizētos vidusskolas eksāmenus pavasarī kārtot. Šī izvēle ir ļoti svarīga un var būtiski ietekmēt turpmākās studiju iespējas.

 

Tādēļ RTU studenti ir nolēmušo īstenot projektu, kura mērķis ir palīdzēt vidusskolēniem rast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem un laikus sagatavot zinošus, motivētus un drošus reflektantus, kas nākamgad, iespējams, varētu papildināt kuplo RTU studentu skaitu,» stāsta projekta «Studentam pa pēdām» vadītāja Zane Skreija.

Projektu «Studentam pa pēdām» organizē RTU Studentu parlaments sadarbībā ar RTU fakultāšu pašpārvaldēm.

Izglītība