Aicina uz Meža dienām

Valsts akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži", tāpat kā katru gadu, arī šopavasar aicina skolu jauniešus un citus dabas draugus piedalīties atvērtajās Meža dienās visā Latvijā.

"Latvijas valsts mežu" Komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs informē, ka šajās dienās dabas draugi varēs stādīt mežu, izlikt pie kokiem putnu būrīšus un attīrīt dabu no atkritumiem.Pēc Meža dienu grafika, Valkas rajonā pasākumi paredzēti 18. aprīlī. Šajā dienā dabas sakopšanas talkas notiks Valkas pilsētas mežos, Ērģemes iecirknī un Smiltenes pilsētas mežos, Silvas iecirknī.

Pašiem tikai jānodrošina transports un uzkodasMeža dienu pasākumiem var pieteikties skolas, jauniešu organizācijas, ģimenes, valsts institūcijas, uzņēmumi un jebkurš interesents, kurš vēlas iesaistīties dabas sakopšanā. "Pasākumi ir bez maksas. Dalībniekus nodrošināsim ar visu nepieciešamo darbam. Vajadzības gadījumā sagādāsim arī darba cimdus. Interesentiem pašiem vajadzēs vienīgi sev nodrošināt transportu, ar ko nokļūt līdz pasākuma vietai, kā arī uzkodas enerģijas uzturēšanai. Būtu vēlams pieteikties laikus, jo vienā pasākumā dalībnieku skaits ir ierobežots," stāsta T. Kotovičs. Interesenti var pieteikties uz talku "Latvijas valsts mežu" Austrumvidzemes mežsaimniecībā Silvā pie Kaspara Liepiņa.

Pasākumu plāno arī mežniecībaZiemeļvidzemes virsmežniecības Valkas mežniecības mežzinis Jānis Jaunslavietis stāsta, ka Meža dienu pasākumu plāno arī mežniecība sadarbībā ar Valkas domi. "Par konkrētu datumu talkai vēl vienosimies un tad to publicēsim presē," saka J. Jaunslavietis.

 

Izglītība