Apdāvina Smiltenes mūzikas skolu

Smiltenes mūzikas skola saņēmusi Ziemassvētku dāvanu no Latvijas Komponistu savienības - nošu materiālus un mūzikas literatūru. Šie izdevumi papildinājuši skolas bibliotēku.

 

Dāvanu mūzikas skolas direktoram Andrim Megnim piektdien nodeva Anita Grīniece, Latvijas Radošo savienību padomes sabiedrisko attiecību speciāliste.

 

Latvijas Komponistu savienība izvēlējusies divas mūzikas skolas Latvijā, kurām dāvināt notis un grāmatas no saviem krājumiem mācību procesa attīstīšanai un bērnu priekam. Tās ir mūzikas skolas Smiltenē un Alūksnē.

 

"Tas ir tikai pirmais mēģinājums, jo Komponistu savienība labprāt attīstītu sadarbību arī ar citām mūzikas skolām Latvijā. Tai ir gana plašs bibliotekārais krājums ar notīm, grāmatām un citiem materiāliem, un Komponistu savienība vēlas, lai šie materiāli gan kopētā, gan citādā veidā nokļūtu arī Latvijas novados pie jaunajiem mūziķiem," informē A. Grīniece.

 

Smiltenes mūzikas skolas direktors Andris Megnis ir iepriecināts par saņemto dāvanu un teic, ka īpaši skolas bibliotēkā vajadzētu jaunus nošu materiālus. "Ja kādam tādi ir un netiek izmantoti, mēs labprāt tos ņemtu pretī," saka A. Megnis.

Izglītība