Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apkopoti Valmieras pilsētas izglītības iestāžu centralizēto eksāmenu rezultāti

10.jūlijā vidusskolēni varēja apslāpēt savu ziņkāri un iegūt centralizēto eksāmenu rezultātus. Apkopotie 2011./2012.mācību gada centralizēto eksāmenu dati liecina, ka visaugstāko novērtējumu - A līmeni - visvairāk saņēmuši Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas un Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņi.

Analizējot centralizēto eksāmenu rezultātus pa zināšanu līmeņiem, procentuāli visvairāk A, B un C līmeņus ieguvuši Valmieras Valsts ģimnāzijas audzēkņi (89%), Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas (83%) un Valmieras Viestura vidusskolas (65%) absolventi.

Tālāk secīgi: Valmieras 5.vidusskolas, Valmieras Mākslas vidusskolas, Valmieras 2.vidusskolas, Valmieras 2.vidusskolas filiāle Valmieras Vakara (maiņu) vidusskolas un Valmieras Profesionālās vidusskolas skolēni. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kopējie rezultāti ir augstāki.

Beidzot vidusskolu, skolēniem bija jākārto trīs valsts obligātie centralizētie eksāmeni - latviešu valodā un literatūrā, svešvalodā un matemātikā, kā arī viens valsts pārbaudījums pēc brīvas izvēles.

Skaitliski visvairāk eksāmenu šogad kārtoti Valmieras Valsts ģimnāzijā, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā un Valmieras Viestura vidusskolā. Visvairāk skolēni kārtojuši eksāmenus latviešu valodā un literatūrā, matemātikā un angļu valodā, savukārt no izvēles priekšmetiem visvairāk eksāmeni kārtoti vēsturē, bet vismazāk - ķīmijā un vācu valodā.

Salīdzinot ar vidējo līmeni valstī attiecīgo mācību iestāžu grupās, Valmieras pilsētas izglītības iestāžu rezultāti ir virs vidējā.

Izglītība