Aplūkojami Smiltenes mākslas skolas audzēkņu darbi

Februārī Smiltenes tehnikuma bibliotēkā ir aplūkojami desmit mākslas skolas piektā kursa audzēkņu darbi, kuri izstrādāti zīda apgleznošanas tehnikā un skolas absolventes radītie darbi vaska batikas tehnikā.

 

Jau rakstījām, ka mākslas skolas audzēkņu keramikas darbu izstādi ikviens interesents var aplūkot Smiltenes bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā. Tagad atklāta vēl viena izstāde tehnikuma bibliotēkā. Tajā visu mēnesi ir apskatāmi darbi, kurus vairāki pusaudži un jaunieši vecumā no 13 līdz 16 gadiem radījuši, iedvesmojoties no tādiem māksliniekiem kā Monte Klints un Van Gogs.

 

Smiltenes mākslas skolas tekstila skolotāja Liene Šica stāsta, ka audzēkņi vērojuši un centušies atdarināt mākslinieku darbus. "Domāju, ka mums tas ir veiksmīgi izdevies, jo uzstādītās prasības skolēni īstenojuši. Tieši piektajā kursā viņi visnopietnāk strādā ar zīda apgleznošanu," domā L. Šica.

 

Bez desmit skolas pēdējā kursa audzēkņu darinājumiem izstādīti arī trīs absolventes Vitas Balodes darbi. Tie esot pērnā gada tekstila kursa nobeiguma darbi "Attālums". Tajos attēloti taureņi dažādos attālumos.

Izglītība