Apspriež Smiltenes tehnikuma un Smiltenes Profesionālās skolas apvienošanu 1

Izglītības un zinātnes ministrija plāno turpināt izmaiņas izglītības sistēmā un nodot pašvaldībām savā pārziņā esošās profesionālās izglītības iestādes, piešķirot pašvaldībām arī šo skolu uzturēšanai paredzētos līdzekļus.

 

Smiltenes Profesionālās vidusskolas un Smiltenes tehnikuma vadībai pagaidām par to zināms tikai tik daudz, cik informē plašsaziņas līdzekļi.

 

"Gandrīz katru dienu parādās kāda jauna informācija," lakoniski secina Profesionālās vidusskolas direktors Dainis Moruzs.

 

Tehnikuma direktors Andris Miezītis jau sazinājies ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), lai pārbaudītu presē lasīto, un noskaidrojis, ka abas Smiltenes profesionālās izglītības iestādes nav to skolu vidū, kuru nākotne ir zem jautājuma zīmes. Ir tikai samazināts grupu skaits.

 

"Ministrijai ir priekšlikums abas skolas administratīvi apvienot, jo tās atrodas tuvu viena otrai," par uzzināto stāsta A. Miezītis.

 

Informāciju par varbūtēju administratīvu apvienošanu skolas pagaidām no IZM nav saņēmušas.

Komentāri 1

Zane

Mežuļa kunga attaisnošanās savai pārāk biežai vajadzībai uzturēties Rīgā. Un beigās nekas konkrēts. Avīzītei laikam nav ko rakstīt.

pirms 12 gadiem, 2009.04.30 08:13

Izglītība