Atjauno Valkas pamatskolai norauto jumtu

Pagājušās svētdienas vētra lielu postu nodarījusi Valkas pamatskolai. Vēja brāzmas mācību iestādei norāvušas jumtu 350 kvadrātmetru platībā.

Valkas novada domes izpilddirektors Guntis Bašķis atzīst, ka bojājumi ir nopietni un dome ir sagatavojusi vēstuli valdībai, kurā lūdz finansiālu palīdzību jumta seguma atjaunošanai. Vētra virs skolas aktu zāles ir salauzusi jumta konstrukcijas, sabojāts arī kondicionieris. Pēc aptuvenām aplēsēm zaudējumi varētu būt apmēram trīs tūkstoši latu lieli. Jumta atjaunošanas darbus ir sākuši pašvaldības uzņēmums SIA "Valkas namsaimnieks". G. Bašķis sola, ka līdz mācību gada sākumam jumts tiks atjaunots.

To apliecina arī pamatskolas direktore Nadežda Možarova. Viņa neatceras, kad vēl būtu piedzīvojusi tik stipru negaisu. Tā nodarītais kaitējums bijis negaidīts. "Pašvaldība ātri noreaģēja un jau tūlīt nākamajā dienā celtnieki sāka strādāt. Līdz septembrim viss būs kārtībā," apliecina N. Možarova.

Viņa piebilst, ka skolas pedagogu kolektīvs ir daudz darījis, lai sagatavotu skolu darbam. Telpās ir veikts kosmētiskais remonts, pamatīgāk ir izremontēta viena klase. Par to visu varēs pārliecināties vecāki un skolēni, 26. augustā ierodoties uz atvērto durvju dienu. Pulksten 16.30 notiks individuālas tikšanās ar pedagogiem, bet 17.30 - vecāku kopsapulce, kurā skolas vadība informēs par aktualitātēm.

Izglītība