Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Augstākās kvalitātes skolotājas - Smiltenes ģimnāzijā 5

Smiltenes ģimnāzijas skolotājas Inguna Kondratjeva un Inga Savicka ir vienīgās pedagoģes mūsu puses novados, kuru darbs novērtēts ar valstī augstāko - piekto kvalitātes pakāpi.

I. Kondratjeva māca matemātiku 9., 10. un 11. klasēm, bet I. Savicka - informātiku un datorgrafiku 7., 10. un 12. klasēm.

Piektā kvalitātes pakāpe ir pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtējums, ko piešķir speciāli šim nolūkam izveidota Valsts komisija, balstoties uz Izglītības un zinātnes ministrijas reglamentu.

Komisija izvērtē iesniegtos materiālus. Tie ir: pedagogu portfolio (skolotāju apkopotie un iesniegtie pierādījumi sava darba kvalitātei piecu gadu laikā), mācību stundu vērošana un novērtējums, pedagoga darba pašvērtējums, izglītības iestādes administrācijas vērtējums par pedagoga darbību.

Pagaidām skolotāji Latvijā kvalitātes pakāpes saņemšanai piesakās brīvprātīgi.

Vairāk lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" ceturtdien, 31. maijā.

Komentāri 5

Inguna ir īsts malacītis, viņa to jau sen bija pelnījusi. Lai veicas turpmāk!

pirms 8 gadiem, 2012.05.31 10:06

mamma

Labas skolotājas- laimīgi bērni :) ! Man prieks!

pirms 8 gadiem, 2012.05.31 11:05

rugus

super, prieks, ka vismaz ar diplomiņu novērtē!

pirms 8 gadiem, 2012.05.31 14:05

Izglītība