Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No Valkas, Smiltenes un Strenču novadiem stipendiju šogad saņem 15 studenti

„Iegūt izglītību nozīmē iegūt tiesības uz nākotni. Nav drošāka ceļa tautai uz spožu un laimīgu nākotni kā izglītība.” (J.Akuraters)

Pateicoties 173 ziedotājiem no Latvijas, ASV, Kanādas, Anglijas, Vācijas, Zviedrijas, Austrālijas un Venecuēlas, Vītolu fonds jauno 2014./2015.mācību gadu sāk ar 604 stipendijām spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem. 

No Valkas, Smiltenes un Strenču novadiem stipendiju šogad saņem 15 studenti, to vidū ir 6 jaunie stipendiāti, kas 1.septembrī uzsāka studijas. 

No Smiltenes novada stipendija pirmo reizi ir piešķirta LU Datorikas fakultātes studentam Artūram Eimanim (SIA „AKA 3” stipendija), RSU Medicīnas fakultātes studentei Ancei Lazdiņai (In Memoriam Gaida Rīsbergs stipendija), RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studentei Baibai Lasmanei (SIA „Apsīte” stipendija) un LU Juridiskās fakultātes studentam Dāvidam Grozam (Viļņa Viktora Šveics stipendija). 

No Valkas novada stipendiju šogad sāk saņemt LU Ķīmijas fakultātes studente Līga Lāce (In Memoriam Gaida Rīsbergs stipendija) un RTU Vides zinātnes studente Žanete Burkēvica (Tania S.Sweet piemiņas stipendija).Vītolu fonda administrētās stipendijas ir no 1500 EUR  līdz 4400 EUR akadēmiskajā gadā.

 Ar 412 stipendiātiem līgumi tika pagarināti, 192 ir jauni stipendiāti, bet 32 talantīgi jaunieši vēl palikuši kandidātu sarakstā. Vītolu fonds šajos 12 darba gados ir pierādījis, ka ziedotāju sniegtais atbalsts ir nopietns ieguldījums Latvijas nākotnē.  Fondā izskoloti vairāk ka 1600 studentu. 

Viņi atraduši darbu, turpina studijas maģistratūrā, doktorantūrā. Īstenojot VF vēlējumu: ”Sasniegt tādu dzīves līmeni, lai varētu atgriezties un palīdzēt citiem, mūsu bijušie stipendiāti ziedo „Draugu stipendijai’. Šogad patiecoties sadarbībai ar ZIEDOT. LV un daudzu cilvēku ziedojumiem šogad būs 9 Draugu stipendijas. Pieteikšanās 2015./2016.mācību gada stipendijām sāksies 2015.gada 15.janvārī un ilgs līdz 1.03.2015.

Izglītība