Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grundzālē: Kopā sagaidām pavasari

 23. marta pēcpusdienā Grundzāles pamatskolas pirmsskolas audzēkņi, viņu vecāki un darbinieki pulcējās uz kopīgu pasākumu – pikniku pie ugunskura bērnudārza rotaļlaukumā, lai kopīgi nosvinētu pavasara atnākšanu. Vecākiem bija lūgums ierasties ar ugunskurā ātri apcepamiem našķiem, kā arī izvēlēties piemērotu apģērbu gan sev, gan bērniem, jo pasākums notiktu jebkuros laika apstākļos. Par laimi, daba mūs lutināja – pēcpusdiena bija silta, bez nokrišņiem, īsti pavasarīga. Nosalt nepaspēja neviens, jo sildīja ugunskurs, karstās desiņas, kā arī silta tēja un kafija, ko bija sagādājuši bērnudārza darbinieki. Mielošanās pārtraukumos bērni kopā ar vecākiem varēja izkustēties rotaļlaukumā. Vakars bija tik jauks, ka nevienam īpaši negribējās šķirties, dažs uz māju devās ar asarām, bet izturīgākie dalībnieki sagaidīja pat krēslas iestāšanos.

        Šāds pasākums mūsu rotaļlaukumā notika pirmo reizi, bet, ņemot vērā bērnu lielo prieku un vecāku atsaucību, tā nebūs pēdējā. Jauki, ja tas kļūtu par tradīciju – visiem kopā pie ugunskura sagaidīt pavasari!

Izglītība