Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lieldienas “Pumpuriņā” aizvadītas

Pirmsskolas izglītības iestādē “Pumpuriņš”, 11. aprīlī, Lieldienas tika sagaidītas mazliet neierastāk, kā parasti.

 

Jau agri no rīta savu darbu bija sākuši Lieldienu zaķi - Jēcis un Pēcis. Viņi bērnus un vecākus sagaidīja ar kārtīgu pūpolu pērienu, neizpalika arī kāds kārumiņš un vitamīniem bagātās dzērvenes. Jau iepriekšējā dienā bērni kopā ar Valkas Jāņa Cimzes skolēniem bija sakrāsojuši olas. Arī iestādes pedagogi bija čakli pastrādājuši, iestudējot leļļu teātri “Trīs laimīgi zaķi”. Skatoties teātri, bērni vēroja, kā zaķēns Jancis un vāvere Čirka devās pasaulē laimi meklēt. Izrādās, ka laime nekur tālu nav jāmeklē, tā ir tepat mājās, pie māmiņas un tēta.

 

Pēc izrādes noskatīšanās bērni skandēja tautasdziesmas, ticējumus un sakāmvārdus par Lieldienām, kā arī kopīgi tika nodziedāta skaista Lieldienu dziesmiņa. Tad visi devās laukā meklēt zaķu noslēptās olas. Kā jau Lieldienās, neizpalika arī šūpošanās, rotaļas, dažādas atrakcijas. Noslēgumā Lieldienu zaķi aicināja uz kopīgu skrējienu apkārt bērnudārzam.

 

Lieli un mazi bija priecīgi par kopā pavadītiem svētkiem!

Izglītība