Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolas pirmsskolas grupu telpu remontdarbus

2013.gada nogalē tika atklātas jaunās Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolas pirmsskolas grupu telpas. Projekta „Smiltenes pirmsskolas izglītības iestāžu attīstība” ietvaros renovācijas rezultātā tika pielāgota esošo telpu daļa un izveidotas 16 jaunas vietas pirmsskolas izglītības programmas apguvei. 

Pamatojoties uz projekta īstenošanas laikā izveidojošos projekta līdzekļu ekonomiju, plānots veikt izglītības iestādē esošo pirmsskolas izglītības 2 grupiņu un ar to saistīto telpu vienkāršotu renovāciju 180 m2 kopējā platībā. Vienkāršotās renovācijas darbu veikšanai aprīlī plānots izsludināt atbilstošu iepirkumu procedūru. 

Realizējot esošo telpu vienkāršoto, renovāciju plānots uzlabot pirmsskolas izglītības iestādes darbību. Veicot iekšējās apdares remontu izmantojot mūsdienīgus materiālus un krāsas, telpas tiks padarītas mājīgākas. Papildus paredzēts nomainīt sildķermeņus un siltumapgādes sistēmu koridora daļā. 

Renovācijas ietvaros paredzēts arī nomainīt spēka un apgaismojuma tīklus, un veikt ventilācijas sistēmas izbūvi. Projekta mērķis ir veicināt vienlīdzīgas nodarbinātības iespējas, kā arī nodarbinātību un pakalpojumu pieejamību ģimenēm ar bērniem pirmsskolas vecumā Smiltenē, renovējot Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolas telpas un izveidojot jaunas vietas pirmsskolas vecuma bērniem izglītības programmas apguvei, tādējādi samazinot bērnu skaitu rindā un pirmskolas izglītības iestādēm Smiltenes novada pašvaldībā. 

Projekta realizācija kļuva iespējama piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu „Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.1.prioritātes „Infrastruktūra un cilvēku kapitāla nostiprināšana” 3.1.4.pasākuma „Nodarbinātības un sociālo pakalpojumu infrastruktūra” 3.1.4.3. aktivitātē „Pirmsskolas izglītības iestāžu infrastruktūras attīstība nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centros”. Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 213712.50 EUR (150198,00 LVL), no kurām Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 181655.20 EUR (127668,00 LVL), Valsts budžeta dotācija ir 4807.88 EUR (3379,00 LVL) un Smiltenes novada domes finansējums 27249.42 EUR (19151,00 LVL).

Izglītība