Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas mazie džudisti startē cīņu turnīrā

1. aprīlis, kā pierasts, ir joku diena, bet Valkas PII “Pasaciņa” mazajiem džudistiem šī bija pavisam nopietna un atbildīga diena, kur jokiem vietas nav. 

Smiltenes tehnikumā norisinājās džudo cīņu turnīrs “Smiltenes Mini tīģeris”. Bērniem bija jāpierāda sevi divās dažādās cīņās – “jānorauj viens otram aste” un reakcijas ātrums, kurš pirmais pacels bumbu. Ja rezultāts bija neizšķirts, nācās pacīnīties arī knaģīšu cīņā. Šķiet, spriedze vairāk bija jūtama pašos vecākos, kuri līdz pārdzīvoja saviem bērniem. Protams, arī bērniem šī bija īsta spriedzes un izturības pārbaude, jo tika pārdzīvots par katru zaudēto cīņu, bet kā jau sportā - kāds uzvar, kādam arī jāzaudē. Bērniem ļoti labi veicās šajās sacensībās un iegūtas daudzas godalgotas vietas!

Lepojamies:

1.vieta Emīls Dāvis Smans

1. vieta Gabriela Ozoliņa

1.vieta Ralfs Sulainis

1.vieta Juris Aumeisters

2.vieta Valts Daniels

3.vieta Artjoms Bišlers

3. vieta Hugo Kalniņš

3.vieta Adrians Stahovskis


Milzīgs paldies trenerim Edgaram Matukam par bērnu sagatavošanu! Šis noteikti ir ļoti labs rādītājs, lai džudo cīņas turpinātu savu attīstību Valkā, lai tas būtu pieejams ne tikai bērnudārzniekiem, bet arī skolēniem! 

Izglītība