Valkas pilsētas PII ”Pasaciņā” dzīvo veselīgi!

Valkas pilsētas PII „Pasaciņa” jau otro mācību gadu aktīvi darbojas EkoSkolu programmā. Šajā mācību gadā audzēkņi, pedagogi  un vecāki iesaistās  dažādās aktivitātēs, izzinot tēmu „Veselīgais dzīvesveids” .

Atzīmējot Pasaules veselības dienu, 6.aprīlī ”Pasaciņas” bērni visas dienas garumā piedalījās dažādās aktivitātēs – gatavoja veselīgas sviestmaizes, nogaršoja kļavu un bērzu sulas, sportoja, iestudēja ludziņu par veselīgu uzturu.

Aktivitātes „Pasaciņā” turpinājās ar pasākumu 11.aprīlī vecākiem, kur „Vecāku skoliņas ” nodarbībā   Evija un Gundars Smani stāstīja par savu pieredzi ceļā uz veselīgu dzīvesveidu, daloties padomos un veselīgās receptēs, kā arī aicināja uz degustāciju. 

Gaidītākais notikums bija ritmikas festivāls „Esi vesels”. Katra grupa bija sagatavojusi atraktīvu uzstāšanos, domājot par vingrojumu kompleksu, noformējumu, mūziku un vēstījumu. Pasākumu vadīja Citroniņš un Zemene, aicinot bērnus kopīgi izveidot veselīgo „Pasaciņu”. Festivāla noslēgumā uz kopīgu vingrošanu bērnu un pieaugušos aicināja Mares māmiņa Ance Empele.

Un kā tad bez dāvanām! Pārsteigumu sagādāja Valkas dāmu kluba vadītāja Mārīte Magone ar fonda „Ziedot.lv” spēlēm. No Citroniņa un Zemenes bērni saņēma diplomus un  veselīgo augļu, ogu un piparmētru dzērienu.

Paldies skolotājām par radošumu un entuziasmu priekšnesumu veidošanā, kā arī visiem, kas piedalījās, lai padarītu svētkus emocijām bagātus


Izglītība