Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnus motivē lasīt

Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā viena no mācību un audzināšanas darba prioritātēm ir lasītprasmes attīstīšana un lasīšanas pasākumu popularizēšana.

„Tomēr jebkurš mēģinājums uzlabot lasītprasmi jāsāk ar motivāciju, tāpēc skolotāja uzdevums šajā datoru laikmetā ir radīt bērnam lasīšanas motivāciju, parādīt, ka lasīt var būt interesanti un lietderīgi, domāt par to, lai lasīšana kļūtu par aizraujošu notikumu, par patīkamu procesu, kad vienlaicīgi ar teksta satura izpratni tiek veidota arī attieksme pret izlasīto," ir pārliecināta latviešu valodas un literatūras skolotāja Sarmīte Rīdere.

Viena no dažādajām lasīšanas aktivitātēm Trīs pakalnu sākumskolā ir darbošanās Bērnu un jauniešu žūrijā 2012.

„Ziemeļlatvijā" lasiet, ko skolēni domā par lasīšanu, cik prioritāra tā ir viņiem, kā arī vecāku viedokli par Bērnu un jauniešu žūriju.

Izglītība