Bilskā pēc sporta nodarbībām skolēni mazgājās aukstā ūdenī 3

Tikai auksts ūdens, caurules sarūsējušas, dažkārt pa jumtu tecēja ūdens, logi novecojuši - Bilskas pamatskolas sporta zālē tā vairs nekad nebūs. Tagad par novada naudu tā iegūs pavisam citu veidolu.

 

Sākoties rudenim, notiek vērienīgi remontdarbi Bilskas pamatskolas sporta zālē. Jau tagad ir nomainīti novecojušie logi pret jauniem pakešu logiem. Strādnieki čakli rosās pa plašo zāli, lai jaunajā gadā skolēni varētu sportot pavisam citas kvalitātes sporta zālē. Skolas direktore Mārīte Jansone atzīst, ka šis bijis īstais laiks remontdarbiem, jo daudzreiz nācās paciest neērtības novecojušo komunikāciju dēļ.

 

Bilskas pagasta padome atvēlējusi naudu Bilskas pamatskolas sporta zāles vērienīgajam remontam. Tā ir nauda, ko pagasts saņēma Smiltenes novada pašvaldību apvienošanās projekta mērķdotācijā."Remontdarbi iesākās septembra sākumā un to beigu termiņš ir decembra vidus.

 

 

Prieks par to, ka atbalsta pagasts, jo līdz šim sliktā stāvoklī bija kanalizācijas caurules un sanitārie mezgli. Skolēni pēc sporta nodarbībām vai treniņiem varēja nomazgāties tikai aukstā ūdenī. Tas, protams, nav patīkami," saka pamatskolas direktore M. Jansone.

 

Viņa piebilst, ka skolas sporta zāli izmanto arī skolas absolventi un pagasta iedzīvotāji. Agrāk braukuši arī smiltenieši.

 

 

Skolas direktore tic, ka sporta zāle būs skaista un darbi tiks pabeigti laikus. "Strādnieki strādā ļoti nopietni un čakli. Krāsu sienām arī esam izvēlējušies," viņa piebilst.

 

Pašlaik 105 Bilskas pamatskolas skolēni sporto ārā un skolas mazajā aktu zālē. Tur vietas esot gana, jo skolēnu skaits klasēm nemaz nav tik liels. "Domāju, ka bērniem ļoti patiks, jo viņus vienmēr vilina viss jaunais," domā direktore.

 

Pie skolas satiktie skolēni atklāj, ka ar nepacietību gaida, kad varēs sportot izremontētajā sporta zālē. Pēdējā laikā sporta zāle bijusi diezgan sliktā stāvoklī.

Komentāri 3

Učuks

Santa, daudžas skolās pēc sporta nodarbībām bērni vispār nemazgājas...

pirms 12 gadiem, 2008.10.14 13:26

xxl

Ir jau tadi,kas vispār var dzīvot arī bez mazgāšanās principā...

pirms 12 gadiem, 2008.10.16 07:20

Izglītība