Blomē.Izklaides bērniem un pieaugušajiem

28. augustā Blomes pamatskolas pagalmā notiks par tradīciju kļuvušais pasākums "Tracis pirms skolas". Pagasta pārvalde uz traci aicina visus sava pagasta skolēnus un pirmsskolas vecuma bērnus, lai pirms jaunā mācību gada kopā iztrakotos.

Pagasta sociālā darbiniece Ginta Nulle informē, ka sestdien no pulksten 10.00 līdz 15.00 pie pamatskolas bez maksas būs pieejamas piepūšamās atrakcijas. "Pagastā tieši bērniem domātu pasākumu ir maz, tāpēc vēl pirms skolas vēlamies viņus iepriecināt. Atsaucība vienmēr bijusi liela. Bērni ir nenogurdināmi. Viņi visas atvēlētās stundas lēkā pa piepūšamajām atrakcijām un pēc tam pat nejūtas noguruši," teic sociālā darbiniece.

Savukārt pulksten 13.00 pie tautas nama sāks iekārtot rudens ziedu izstādi. "Aicinām izstādē piedalīties visus, kuriem mājās ir kāda mīļa, skaista, neparasta puķe vai kompozīcija. Pulksten 13.00 tā jāatnes uz tautas namu, lai varētu sagatavoties vakaram - izstādes atklāšanai," stāsta Blomes tautas nama vadītāja Gita Skadiņa.

Pirms izstādes atklāšanas, pulksten 19.00, Blomes tautas nama pagalmā ikvienam būs iespēja redzēt Rūdolfa Blaumaņa izrādi "No saldenās pudeles" Rūjienas novada aktierteātra izpildījumā. Režisore - Aīda Vasiļjeva.

Blomes tautas nama vadītāja Gita Skadiņa informē, ka pēc izrādes turpat pagalmā notiks maza ballīte un ziedu izstādes atklāšana. "Kronēsim ziedu karalieni vai karali un piešķirsim ceļojošo kausu. Esam ieplānojuši katru gadu citā mēnesī rīkot ziedu izstādi, jo blomēniešu dārzos zied brīnišķīgas puķes, kuras noteikti priecātos ieraudzīt arī citi," teic tautas nama vadītāja. Papildu informāciju par gaidāmo ziedu izstādi var iegūt, zvanot G. Skadiņai uz 26667196.

Izglītība