Blomē pirmo gadu bērnudārzā uzņems divus gadus vecus bērnus

Līdz šim Blomes pagasta bērnudārzu "Zīlīte" bērni varēja apmeklēt, sākot no trīs gadu vecuma. Tagad ar pagasta pašvaldības atbalstu ir rasta iespēja izveidot jaunu grupiņu, divus līdz trīs gadus maziem bērniem.

 

Jau pirmajā septembra dienā, verot pagasta bērnudārza durvis, iedzīvotājus sagaida lielas pārmaiņas. Bērnudārzs ir par vienu krāsainu telpu plašāks, tajā šogad mācīsies 12 divus līdz trīs gadus veci blomēnieši. Tomēr septembra sākumā jaunizveidotajā grupiņā prasmes apgūs pieci bērni. Pēc tam pakāpeniski kāds nāks klāt.

 

"Būs mums jauni bērni jaunā grupiņā. Bērnudārzā bija nepieciešama vēl viena grupa, jo pēdējos gados pagastā ir lielāka dzimstība. Saņēmām arī vairākus iesniegumus no jauno blomēniešu vecākiem, kuru bērnus iepriekš nevarējām uzņemt," stāsta bērnudārza "Zīlīte" vadītāja Rudīte Dance.

 

Par Blomes pagasta pašvaldības līdzekļiem izremontēta jaunā grupiņa, iegādātas jaunas mēbeles, gultas veļa, trauki, paklāji, skapīši un rotaļlietas. R. Dance pastāstīja, ka rotaļlietas ir iegādātas arī pārējās grupiņās. Izveidojot jauno grupiņu, bērnudārzā darbu uzsāks vēl viens pedagogs.

 

"Pašlaik pirkumos ir izmatoti aptuveni četri tūkstoši latu. Par finansiālo atbalstu jāpateicas pagasta pašvaldībai, kura vienmēr cenšas palīdzēt," saka bērnudārza vadītāja.

 

Bērni uz "Zīlīti" atsāks nākt 1. septembrī. Bērnudārza darbalaiks ir no 7.30 līdz 17.30.

 

Izglītība