Blomes pamatskolā plāno sporta zāles grīdas un elektroinstalācijas remontu

Pēdējo trīsdesmit gadu laikā Blomes pamatskolas sporta zālē ir nomainīti logi un tikai vienu reizi veikts kosmētiskais remonts. Drīzumā uzsāks sporta zāles grīdas un elektroinstalācijas remontu, kas skolā jau plānots.

 

Smiltenes novada izsludinātajā iepirkumā zemākās cenas līgums bija SIA "Bazalts", ar ko noslēgts līgums par kopējo summu 43 tūkstoši latu. Šo projektu īstenos, pamatojoties uz iepriekšējās Blomes pagasta padomes pieņemtajiem lēmumiem par valsts piešķirtās novadu apvienošanās naudas izlietojumu.

Blomes pamatskolas direktore Mudrīte Vestfāle atklāj, ka par zāles remonta nepieciešamību pagastā runāts sen. "Gaidāmais remonts ir mans, sporta skolotāja un pagasta pārvaldes lolots sens sapnis. Pagājis ilgs laiks, kopš pēdējo reizi zālē veikts nopietns remonts. Grīdas dēļi saplaisājuši, dažviet tie šūpojas, apgaismojums arī ir niecīgs. Tagad mums tikai trīs lampas spīd. Var nejauši kāds gūt savainojumu," saka M. Vestfāle.

Direktore zināja teikt, ka remonts ilgs aptuveni pusotru mēnesi. Pa to laiku audzēkņi sporta stundas aizvadīs pirmā stāva gaitenī vai ārā. "Ja nebūs spēcīgs sals, sporta stundās varēsim slēpot vai slidot," domā M. Vestfāle.

Izglītība