Blomes pamatskolā remontdarbi rit pilnā sparā

Kamēr Blomes pamatskolas skolēni sporta nodarbības pavada ārā uz kalniņa vai tautas namā, sporta zālē notiek vērienīgi remontdarbi.

 

"Vecā grīda izņemta, ielikts grants segums, tad siltumizolācijas kārta, kurai pa virsu iebetonēts pamats. Strādnieki patiešām labi dara savu darbu, zālē rosība ir visu laiku. Paredzēta arī apgaismojuma nomaiņa," par uzsākto remontu sporta zālē stāsta Blomes pamatskolas sporta skolotājs Juris Bērziņš.

 

Projektu īstenot sāka 19. decembrī, remontdarbus veic firma „Bazalds" no Valmieras. Remontdarbus veic, pamatojoties uz iepriekšējās Blomes pagasta padomes pieņemtajiem lēmumiem par valsts piešķirtās novadu apvienošanās naudas izlietojumu. Darbiem atvēlēti 43 tūkstoši latu.

Izrādās, ka īstenojot projektu, labumu būs vairāk nekā sākotnēji skolā cerēja. Patlaban notiek basketbola grozu nomaiņa - būs viens jauns, bet otru atjaunos. Bez grīdas seguma un elektroinstalācijas nomaiņas jaunu izskatu iegūs tribīnes. Sporta skolotājs pastāstīja, ka tām veiks kosmētisko remontu.

J. Bērziņš, tāpat kā daudzi skolā, ar nepacietību gaida, kad varēs sportot izremontētajā zālē. "Skolēni ik pa laikam jautā, kad tiks zālē. Atbildu, ka pavisam drīz," piebilst pedagogs. Skolas direktore Mudrīte Vestfāle pastāstīja, ka galarezultāts būšot redzams februāra beigās. Tad arī aicināšot ciemos, lai redz, cik skaisti pie viņiem ir.

Izglītība