Blomes pamatskolā skolēnos audzina patriotismu

"Ir interesanti uzzināt, kā mūsu senči cīnījušies par brīvu Latviju. Esam valsts patriotes, jo Latvija ir mūsu dzimtene," gatavojoties valsts svētku pasākumam skolā, saka Blomes pamatskolas 7. klases skolnieces Inese, Lauma un Linda.

 

Pirmo reizi Latvijas dzimšanas dienu Blomes pamatskolā svinēs kopā ar pirmsskolas izglītības iestādes "Zīlīte" audzēkņiem. Pasākumā, kas notiks 14. novembrī pulksten 10.00, iesaistīsies arī bērnu vecāki."Mēs esam tik, cik esam. Zem viena jumta visiem draudzīgi jādzīvo, tāpēc šogad nolēmām Latvijas 90. dzimšanas dienu atzīmēt kopā ar bērnudārza kolektīvu," par gaidāmajiem svētkiem saka Blomes pamatskolas direktore Mudrīte Vestfāle.

 

Viņa stāsta, ka pasākumā sarunas būs par labajiem skolēnu darbiem skolas, rajona un pat republikas mērogā, jo "Latvijai 90" tika veltīts arī pagājušais mācību gads. "Pateiksimies gan skolotājiem, gan skolēniem. Šajā laikā, 18. novembrī, 75 gadi būtu palikuši bijušajam kolhoza "Uzvara" priekšsēdētājam Imantam Bērziņam. Tieši viņš bija iniciators šīs skolas celšanai. Pieminēsim viņu skolas un pagasta kopīgajā pasākumā, jo Imanta devums un ieguldījums sabiedriskās dzīves attīstībā ir liels," saka M. Vestfāle.

 

Viņa atklāj, ka ir liela Latvijas patriote, to arī cenšas ieaudzināt savos skolēnos. 7. klases skolnieces Inese, Lauma un Linda, gatavojoties valsts svētkiem, direktores teikto apstiprina. "Tagad piedalāmies skolotāju rīkotajā konkursā par Latvijas vēsturi. Tas man patīk, jo vēsture ir aizraujoša," saka Inese.

Izglītība