Būs sacensības jaunajiem velosipēdistiem

Šogad 17. reizi notiks jau par tradīciju kļuvušās Ceļu satiksmes drošības direkcijas rīkotās jauno velosipēdistu sacensības. Rīkotāji aicina piedalīties bērnus vecumā no 10 līdz 12 gadiem.

Arī šogad sacensības norisināsies trijās kārtās - novada, valsts un starptautiskā. Sacensību nolikums un pielikumi pilnā apmērā pieejami interneta vietnē www.csdd.lv sadaļā "Sabiedriskās aktivitātes". Labākie Latvijas pārstāvji dosies uz Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībām Skopjes pilsētā Maķedonijā. Aizvadītais gads Latvijas izlasei bija veiksmīgs - izcīnīta godpilnā 1. vieta starp 22 Eiropas valstu komandām.

Plānots, ka Valkas, Strenču un Smiltenes novada dalībniekiem 1. kārtas sacensības notiks Valkas pamatskolā 13. maijā pulksten 10.00. Lai pieteiktos jau pirmās kārtas sacensībām, jāaizpilda pieteikuma anketa un tā jānosūta uz sava rajona vai pilsētas CSDD nodaļu pa pastu vai e-pastu, kas norādīts rajonu sacensību kontaktpersonai jauno satiksmes dalībnieku foruma pirmās kārtas grafikā ne vēlāk kā divas dienas pirms sacensībām.

Savukārt, lai pieteiktos otrās kārtas sacensībām, jāaizpilda pieteikumu anketa un tā jānosūta pa pastu uz CSDD, Miera iela 25, Rīga, LV - 1001, vai uz e-pastu [email protected] ne vēlāk kā līdz 3. jūnijam.

Izglītība