Ceļojošā balva izgatavota īpaši pasākumam “Dziesma manai skolai” 1

Smiltenes Centra skolā daudziem iemīļots pasākums ir skolēnu atraktīvais, muzikālais veltījums "Dziesma manai skolai". Žūrijas vislabāk novērtētais priekšnesums iegūst ceļojošo balvu. Tas skolēniem nozīmē daudz.

 

Atraktīvam, humoristiskam, oriģinālam, skanīgam, tādam, kurā piedalās viss klases kolektīvs - aptaujātie Smiltenes Centra vidusskolas (SCV) skolēni uzskata, ka tieši šādam ir jābūt priekšnesumam, lai uzvarētu pasākumā "Dziesma manai skolai".

 

Dažādība priekšnesumosJa agrāk šādos vai līdzīgos pasākumos dalībnieki centās izpildīt kādu hitu, kā dēļ priekšnesumi bija vienveidīgi, tad tagad tie ir atšķirīgi un oriģināli. Pasākumā netrūka ne interesantu ideju izpildījuma priekšnesumos, ne vienota vizuālā tēla. Tas bija novērojams gandrīz visos priekšnesumos.

 

Ļoti atraktīvu un skanīgu dziesmu skolai veltīja 6. klases skolniece Laura Medne kopā ar saviem klases biedriem. Viņi izpildīja dziesmu "Bērnudārzs". "Esmu pārliecināta, ka skatītājiem patika. Mēs gribējām parādīt kaut ko humoristisku, domāju, ka tas izdevās. Interesanti ir paskatīties citu klašu priekšnesumus, tāpēc skolā noteikti ir vajadzīgi šādi pasākumi," pēc uzstāšanās saka L. Medne.Viņas favorīti bija ne mazāk atraktīvā 11. klases izpildītā hokeja himna.

 

Uzvara nozīmīga12. klases skolniece Madara Petroviča stāsta, ka šajā pasākumā ir svarīga klases kolektīva vienotība un viņiem tāda netrūka. Vidusskolēni, ģērbušies kā gaiļi un vistas, izpildīja latviešu tautas dziesmu "Kur tu teci, gailīti mans" savā interpretācijā. Jau izpildījuma laikā divpadsmitie izpelnījās skatītāju ovācijas. "Uzvara būtu svarīga. Uzvarējām arī tad, kad mācījāmies 10. klasē. Tas ir gods, sajūtas apmēram tādas pašas, it kā skolas basketbola komanda būtu ieguvusi kausu. Prieks visai klasei!" domā M. Petroviča.

 

Skolas direktori Ilzi Verginu priecēja visi priekšnesumi. Direktore uzslavēja 10. klases skolēnus, kuri izpildīja dziesmu par skolu. Lai arī godalgotās vietās vidusskolēni neiekļuva, viņi ieguva īpašu balvu.

 

 Smiltenes Centra vidusskolas pasākumā "Dziesma manai skolai" uzvarētāji1. vietā 12. klases kolektīvs ar dziesmu "Kur tu teci, gailīti mans"2. vietā 11. klases kolektīvs ar hokeja himnu un 5. klases skolēni ar "Cāļus skaita rudenī"3. vietā 6. klases kolektīvs ar "Bērnudārzs" un 9.a klase ar tautasdziesmu

Komentāri 1

Izglītība