Centra skolā savs "Superpuika" (fotoreportāža) 4

Skaidrs ir tas, ka sākumskolas puiši prot paveikt ne tikai vīrišķīgus uzdevumus, bet arī pogu piešūt, veļu izkārt, pārtikas produktus noteikt un apliecināt sevi intelektuālās pārbaudēs.

 

"Īstam "Superpuikam" jābūt gudram, stipram un kārtīgam," tā par konkursa titulu saka jaunais Smiltenes Centra vidusskolas "Superpuika".Pagājušās nedēļas nogalē Centra vidusskolā notika konkurss "Superpuika", kurā piedalījās 12 dalībnieki. Tomēr gatavojušies bija visi, līdzjutēji nesēdēja mierīgi, bet gan ar dažādiem atribūtiem un uzmundrinājuma saucieniem atbalstīja savus klasesbiedrus. Savukārt "Superpuikas" kandidāti mājas darbā bija gan zīmējuši, gan skaņdarbus iemācījušies, gan izveidojuši metamos kauliņus no koka.

 

Žūrija pamana visuSkolnieku sniegumu vērtēja žūrija, kuru pārstāvēja skolotāja Regīna Zariņa un bērnu vecāki - Gunārs Auders un Pēteris Kokarevičs. "Zēni ir gatavojušies un daudz ko iemācījušies. Zināms, ka puišiem nebūs jāiet pie mammām, lai tās palīdzētu piešūt pogu, jo to viņi prata paši," komentē žūrijas pārstāvis Gunārs Auders.Tāpat dalībnieki prata iesist naglas dēlī, bet ne visi to izdarīja precīzi. Tomēr intelektuālajā pārbaudē, kur puišiem bija jāatbild par uzvedības normām, tikai trīs no kandidātiem sniedza pareizas atbildes uz visiem jautājumiem.Puiši atzina, ka visgrūtāk veicies ar pārtikas produktu noteikšanu, jo nevienam neizdevās atpazīt grūbas un kaņepes.

 

Sīvā konkurencē uzvar labākais"Man ir prieks un jūtos ļoti labi, jo esmu "Superpuika". Konkurence bija liela, it sevišķi mani klasesbiedri izrādījās spēcīgi," pēc konkursa sajūsmināts saka Centra vidusskolas sākumskolas "Superpuika" Dāvis Rutks.Dāvis mācās 4.a klasē un ir gandarīts par uzvaru. Viņam vislabāk patika vīrišķīgie pārbaudījumi, bet labi izdevās arī pogas šūšana un veļas izkāršana.Direktores vietniece audzināšanas darbā Evija Žūkure stāsta, ka konkursu skolā rīko pirmo gadu, tāpēc cer, ka tas kļūs par tradīciju. Kaut šoreiz skolnieces bija tikai līdzjutējos, jau martā viņas sacentīsies par "Supermeitenes" titulu.

Komentāri 4

Oskars

Dāvis ir arī labākais futbolists Valkas rajonā U-11 vecumā, viņš trenējas Smiltenes BJSS pie trenera Anda Rozīša.

pirms 13 gadiem, 2008.02.14 11:40

ui

ir jau ok. Laikam Smiltenee ir arii nomales vai piepilsētas skolas , vai kāpēc iedevuši tik jocīgu nosaukumu - centra vidusskola?

pirms 13 gadiem, 2008.02.14 23:53

audzēkne

UI-atbilde ir tāda, ka šo nosaukumu izvēlējās I.Vergina, pēsc manām domām, skolu vajadzēja saukt Rūta vidusskola. PAr godu bijušajam direktoram un skolotājam....Vinju nomainīja tapēc, ka jaunās skolotājas uzskatīja ka, viņš ir par vecu šim darbam..

pirms 13 gadiem, 2008.02.16 16:02

Nu audzekne tam gan es nepiekristu! Un SCV arii labi skan!

pirms 13 gadiem, 2008.02.22 13:38

Izglītība