Cīņas būtu spraigākas, ja tiktu pārstāvētas visas Smiltenes novada skolas 7

Smiltenes novada skolu 1.- 6. un 7.- 9. klašu skolēni pulcējās Smiltenes sporta hallē uz sacensībām veiklības stafetēs. Par uzvaru sacentās deviņas komandas no piecām skolām. Vislabāk veicās palsmaniešiem un Smiltenes Centra vidusskolas skolēniem.

Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas metodiķe Kitija Klempnere informē, ka sacensībās startēja četras Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas komandas (STPP), divas Centra vidusskolas (SCV), divas Palsmanes un viena Smiltenes ģimnāzijas (SĢ). Kopējais dalībnieku skaits bija 92 skolēni.

Sacensības notika divās grupās: 1.- 6. un 7.- 9. klašu grupā. "Katrai komandai bija jāveic piecas stafetes ar dažādiem veiklības elementiem, kas atspoguļoja mācību stundās apgūtās prasmes un iemaņas," stāsta K. Klempnere.

Uzvarētāji: 1.- 6. klašu grupā 1. vietā STPP pirmā komanda, kurā spēlēja Elizabete Cera, Kristīne Zvaigzne, Laura Rubene, Linda Puriņa, Annija Ozola, Elvis Ābols, Matīss Velps, Kristers Puriņš, Roberts Kazainis un Kristaps Ozols; 2. SVC komanda un 3. STPP 3. komanda.

7.- 9. klašu grupā: 1.vietā SĢ komanda, kura startēja Marta Celmiņa, Megija Sukse, Baiba Līkane, Lelde Jevstigņējeva, Dārta Meldere, Santa Dzene, Dairis Zariņš, Mārtiņš Suksis, Jēkabs Rancāns, Jānis Ērglis, Ričards Melderis un Renārs Indriksons; 2. vietā SCV un 3. Palsmanes pamatskolas skolēni.

Komentāri 7

interesanti gan

Kaa var rakstiit, ka vilabaak veicaas palsmanieshiem un scv, ja uzvareetaaji gan vienaa gan otraa grupaa ir pavisam citi

pirms 11 gadiem, 2010.03.30 11:56

nekā personīga

Diemžēl jāatzīst(secinājums pēc lasītā) ka mūsu cienījamā žurnāliste kas raksta par dažādām sporta aktivitātēm ir ļoooti tālu no tā visa, jo tie ''interesantie domu graudi'' praktiski liek smaidīt katru reizi kad lasu šīs ziņas....hmmm, bet varbūt tāds ir to mērķis, jo joku lappusītes jau ziemeļlatvijā nav =))

pirms 11 gadiem, 2010.03.30 16:54

:)

Ne jau pirmo reizi šī žurnāliste pavirši un nekompetenti uzraksta kaut ko par sportu.Nesen jau bija brīnumi saistībā ar vietējo hokeju...pamācījās,kritiku arī varbūt ņēma vērā,un vismaz par vietējiem amatieriem hokejistiem briesmīgu aplamību vairs nebija.Bet tagad šis rakstelis,nu galīgs sviests.Tā rakstīt nevar!Kauns redakcijai arī.

pirms 11 gadiem, 2010.03.30 17:54

CNN žurnālists

Kā tā tad lai cilvēks iemācās?

pirms 11 gadiem, 2010.03.30 22:42

atbalsts scv

būtu ģimnāzija aizsūtījusi vairāk komandu (daudz skolēnu taču), tad būtu arī viņiem vairāk veiksmes. tagad nekā

pirms 11 gadiem, 2010.03.31 09:17

Jā, man arī patīk šis teikums - Vislabāk veicās palsmaniešiem un Smiltenes Centra vidusskolas skolēniem. Smiekli nāk, nez vai tas cilvēks , kas to raksta vispār saprot, pats ko raksta un par ko.

pirms 11 gadiem, 2010.03.31 09:24

Izglītība