Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

1.maijā Smiltenē notiks „top!” ielu stafetes

1.maijs Smiltenē tradicionāli tiks aizvadīts sportiskā un priecīgā gaisotnē, jo „top!” ielu stafetes ik gadu pulcē vairākus simtus sportot gribētāju, ne tikai bērnus un jauniešus, bet arī pieaugušos no Smiltenes novada, Vidzemes reģiona un pat kaimiņvalsts Igaunijas.

Arī šogad aicinām piedalīties ikvienu aktīva dzīvesveida piekritēju, it īpaši bērnus un skolu jauniešus. Pirmā maija „top!” ielu stafešu skrējieni sāksies plkst.10.30. Dalībniekus pasākumā gaida sportiski emocionāla atmosfēra, azartisks skrējiens un, protams, garšīgas balvas. Šī gada pasākuma īpašā viešņa – pasaules vicečempione un Eiropas čempione tāllēkšanā Ineta Radeviča. Pasākuma laikā būs iespēja vērot paraugdemonstrējumus no džudo kluba “Dinamo Lat”. 


Sacensību mērķi tradicionāli paliek nemainīgi: veicināt Smiltenes novada un citu Vidzemes mācību iestāžu skolēnu un pirmsskolas vecuma bērnu iesaistīšanu veselīgās, emocionālās sporta aktivitātēs. Stimulēt savas klases, skolas vai pilsētas patriotismu, rosināt uz sporta aktivitātēm arī pieaugušos.

 

Sacensības notiek komandu vērtējumā (komandā 3 meitenes un 3 zēni, 6 x 350m skrējiens). Izņēmums ir pirmsskolas un pirmo klašu skrējēji, kas bez laika kontroles kopā ar sacensību atbalstītājiem veiks 350 metru distanci.

„top!" ielu stafetes organizē Smiltenes sporta centrs sadarbībā ar Smiltenes novada domi un veikalu tīklu „top!”. Informatīvie atbalstītāji “STV Studija”, “Smiltenes Novada Domes Vēstis”, “Ziemeļlatvija”, “Alūksnes Ziņas” un “Dzirkstele”.

Komandām pieteikšanās norisināsies līdz 29. aprīlim Smiltenes sporta centrā, kā arī elektroniski [email protected] un telefoniski +371 26460704.

Izglītība