Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beverīnas novada skolas kļūst par kultūras centriem

Pirmajā labas saimniekošanas nodarbībā Kauguru skolā notika sveču liešana, izmantojot mājās pāri palikušos neizdegušos sveču galus. Nodarbībā piedalījās arī grupa trikātiešu.

Kauguru pamatskola un biedrība "Iespēju durvis" deva iespēju novada iedzīvotājiem piedalīties sveču liešanā.  "Viss kārtībā, sveces izlietas. Bija interesanti," atzīst biedrības "Iespēju durvis" vadītāja Linda Krūmiņa.

Janvārī novada skolās ir notikuši jau vairāki pasākumi. Bērniem katrā skolā ir iespēja piedalīties aktivitātē "Mazā zinātņu skola", kur praktiskos eksperimentos tiek pētīti un izzināti dabas procesi un parādības. Vakar Trikātas pamatskolā notika šī cikla nodarbība, kurā bērni izzināja ūdens dabu.

Otrdien skolā viesojās vingrošanas speciālists Haralds Bruņinieks no Valmieras un rādīja skolēniem, kā pareizi vingrot uz trenažieriem. "Puiši bija tā pārņemti, ka turpināja vingrot arī pēc nodarbību beigšanas. Savukārt 11. februārī skolas meitenes iepazīsies ar pareizu dekoratīvās kosmētikas lietošanu," stāsta L. Krūmiņa.
 vairāk par to ceturtdienas "Ziemeļlatvijā".

Izglītība