Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neaizmirstiet palūgt ģimenes ārstam izziņu skolai un bērnudārzam!

Atgādinām, ka nav vairs tālu 1. septembris, kad tiks uzsāktas mācību gaitas vispārizglītojošās skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs, un būs nepieciešama ģimenes ārsta izziņa. 

Ģimenes ārsta izziņā jābūt norādītai bērnu veselības grupai, pamatojoties uz to, bērni tiek sadalīti veselības grupās sporta nodarbībās. Izziņā jāiekļauj arī ziņas, kas nepieciešamas “Bērna medicīniskai kartei”, kas glabājas vispārizglītojošās skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs. 

Lūgums vecākiem atrast laiku kādā no augusta dienām un pieteikties pie sava ģimenes ārsta izziņas saņemšanai. Lai izvairītos no stresa situācijām, neatlieciet šo uzdevumu uz augusta pēdējām dienām! 

Jaukas vasaras brīvdienas!


Izglītība