Deklarācijas iesniegtas laicīgi 3

Līdz 1. aprīlim Valkas rajona amatpersonām bija jāiesniedz kārtējā gada deklarācija. Valsts ieņēmumu dienesta Valsts amatpersonu datu administrēšanas daļas galvenā speciāliste Sarma Saukuma informē, ka rajona vadošās amatpersonas deklarācijas iesniegušas termiņā.

 

Joprojām lielākā daļa iesniegtas dokumentu formā, nevis elektroniski. Vēl līdz vakardienai iesniegtās deklarācijas elektroniski vai pa pastu tiks uzskatītas kā iesniegtas termiņā. Divu mēnešu laikā deklarācijas tiks ievadītas publiskajā datu bāzē Tās varēs aplūkot Valsts ieņēmumu dienesta mājas lapā www.vid.gov.lv

Komentāri 3

taisnība

Ļoti labi, ka var uzzināt cik tad tiešām pelna amatpersonas-tautas kalpi.Mani visvairāk izbrīna amatpersonu spēja apvienot ļoti daudzos amatus.Pie reizes ir teiciens-kas der visam -NEDER NEKAM.( piem. Valkas rajona padome Mudīte Gerke -var strādāt gan par speciālistu,gan direktori, gan treneri...Tāpat arī Kārlis Albergs-jāiet tādiem pensijā un būs jauniem kadriem darbs .Ministru prezidentu lielas algas un pensijas tepat mūsu rajona līmenī.)Tāpēc visticamāk LATVIJA ir tādā stāvoklī.

pirms 12 gadiem, 2009.04.06 16:27

UH

Vai tad Albergs vēl nav pensijā!!
Ak, šie neaizstājamie!! Cik daudz viņu!
Valstī krīzes apstākļi, tik daudzi bez darba. Albergu pensijā, lai jaunajiem vieta.
Nevar šādos apstākļos saņemt pensiju un vēl milzu algu!!!

pirms 12 gadiem, 2009.04.07 17:34

to UH

Kā tad, sagaidīsi! Tie saucas vecie nomenklatūras kadri, kas visos laikos runā daudz un katram laikam piemēroti un vienmēr būs, kas kā apmāti klausās un nobalso.

pirms 12 gadiem, 2009.04.07 21:51

Izglītība