Diskutē par Smiltenes skolas nosaukumu 6

Vakar, 14. jūnijā, Smiltenes kultūras centra kinozālē Smiltenes novada domes deputāti publiskā diskusijā uzklausīja  iedzīvotāju viedokli par reorganizētās Paula Līvena Smiltenes vidusskolas nosaukumu.

Jau rakstījām par Smiltenes novada domes lēmumu jauno, no trijām skolām reorganizācijas procesā izveidoto Smiltenes pilsētas izglītības iestādi nosaukt par Paula Līvena Smiltenes vidusskolu.

Par diskusijas norisi un tajā izteiktajiem viedokļiem lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” ceturtdien, 16. jūnijā.

Komentāri 6

kolibrri

Kādi secinājumi? Vai atcels domes lēmumu par vidusskolas nosaukuma maiņu?

pirms 5 gadiem, 2016.06.15 12:48

elmamenarda

Viss ir deputātu ziņā. Man radās iespaids, ka lielākā daļa klātesošo bija pret jauno skolas nosaukumu. Ja deputāti būs gudri, tad ņems vērā savu vēlētāju viedokli, citādi, kas zina, kādi rezultāti varētu būt nākamajās pašvaldību vēlēšanās.

pirms 5 gadiem, 2016.06.15 13:55

Andris

Es noteikti esmu pret Jauno nosaukumu jo es uzskatu ka Smiltenei jāpaliek Ģimnāzija nosaukumam Smiltenes Trīs pakalnu ģimnāzija.
Jo Smiltene ir uz trim pakalniem veidota tad nestu tālāk savu novadu un zinības tālāk Latvijā

TĀ TAD CERU KA SKOLU NOSAUKS Smiltenes Trīs pakalnu ģimnāzija

pirms 5 gadiem, 2016.06.15 17:06

elmamenarda

Andri, Tu laikam nesaproti, kādos gadījumos skolai piešķir ģimnāzijas statusu. Ģimnāzijā mācās skolēni no 7 - 12 klasei. Turklāt tur ir vēl citi priekšnoteikumi, skolēnu skaits, vidējā atzīme valsts līmenī un t.t. Kas saistās ar Tavu ieteikto skolas nosaukumu, tad jau varbūt liekam " Smiltenes meteorīta krātera vidusskola". Mūsu pilsētā taču ir "krāteris". Ir arī grāvji, upe, ezeri un protams Tevis pieminētie pakalni. Manuprāt viss ģeniālais ir vienkāršs. Es par Smiltenes vidusskolu.

pirms 5 gadiem, 2016.06.15 17:32

bombong

:D pasmaidīju par krāteri. Piekrītu par Smiltenes vsk. Un es vispār gribētu dzirdēt idejas autora paskaidrojumu- kāpēc P.Līvena vārdā?- es šo vārdu dzirdēju pirmo reizi. Laikam jau tāpēc, ka esmu vesels...

pirms 5 gadiem, 2016.06.15 17:57

Solvita

Arī es esmu par Smiltenes vsk. Kaut gan viss vienalga kā sauc skolu, galvenais lai ar izglītības sistēmu viss ir kārtībā. Lai pacietīgi skolotāji un apzinīgi skolēni.

pirms 4 gadiem, 2016.06.16 11:25

Izglītība