Diskutēs par izglītību, izaicinājumu un iespējām

Vēl var pagūt pieteikt dalību forumā, tomēr vietu skaits tajā ir ierobežots

Septembra beigās jauniešiem būs iespēja piedalīties forumā "Kādai jābūt izglītībai Latvijā 21. gadsimtā?". Forums notiks, lai apspriestu jauniešu izstrādātās rekomendācijas Latvijas izglītības sistēmas pielāgošanai 21. gadsimta prasībām, izaicinājumiem un iespējām.

 

29. septembrī no pulksten 15.00 līdz 19.00 biedrība "Jauniešu konsultācijas" sadarbībā ar citām jauniešu organizācijām galvaspilsētā rīkos forumu jauniešiem. Tā norises vieta būs Banku augstskola.

 

"Jauniešu un Ministru prezidenta Ivara Godmaņa tikšanās laikā, šī gada 29. maijā, tika izteikts aicinājums jauniešiem izstrādāt rekomendācijas Latvijas izglītības sistēmas uzlabošanai, lai nākotnē varētu nodrošināt katru Latvijas jaunieti ar konkurētspējīgu izglītību un nepieciešamajām prasmēm," stāsta biedrības "Jaunatnes vīzija" sabiedrisko attiecību konsultante Anete Enikova.

 

Pēc biedrības "Jauniešu konsultācijas" iniciatīvas ir izveidota jauniešu darba grupa, kura kopš vasaras vidus apkopo informāciju par norisēm Latvijas izglītības sistēmā un pasaulē, lai sniegtu savas rekomendācijas par Latvijas izglītības sistēmas pielāgošanu 21. gadsimta prasībām. A. Enikova pastāstīja, ka šīs rekomendācijas prezentēs 10. oktobrī Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas organizētajā nacionālajā forumā "Atspēriens. Latvija 2030" Ķīpsalā.

 

Darba grupā ir apvienojušies 14 jaunieši - gan skolēni un studenti, gad dažādu organizāciju pārstāvji.

 

Vēl var pagūt pieteikt savu dalību forumā "Kādai jābūt izglītībai Latvijai 21. gadsimtā?", sūtot e-pastu uz adresi [email protected]. Vietu skaits forumā ierobežots.

Izglītība