Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Draudzējas piecu valstu jaunieši

Vakar uz Polijas pilsētu Pivnicu devās grupa Valkas ģimnāzijas audzēkņu, lai kopā ar vēl četru valstu skolēniem piedalītos jauniešu apmaiņas projektu programmā "Jaunatne darbībā".

"Mēs jau ilglaicīgi sadarbojamies ar Polijas jauniešu sabiedrisko organizāciju "YMC" un šis ir mūsu otrais kopīgais projekts," skaidro Valkas ģimnāzijas projektu koordinatore Dace Langenfelde.

Uz Poliju devās 11. un 12. klases audzēkņi Emīls Pauders, Simona Mamatkulova, Ansis Ronalds Zalužinskis, Zane Anaite, Raivis Putniņš un Alīna Matvejeva. Viņus pavada skolotāja Ruta Kriviņa.Projekta "Radi un sāc darboties!" galvenā tēma ir saistīta ar radošajām izpausmēm mākslā, sportā, mūzikā, dejā un kulinārijā. Tam visam caurvīsies dalībnieku komunikācijas motīvs. Projektā iesaistītie jaunieši rakstīs scenāriju un sagatavos uzvedumu.

Katras pārstāvētās valsts komanda rīkos savu vakaru. Tai arī jāpagatavo lelle, kurai jāatbilst savas valsts tēlam. Saietā piedalās jaunieši no Polijas, Itālijas, Zviedrijas, Slovākijas un Latvijas.Nākamā grupa no Valkas ģimnāzijas uz Poliju dosies septembrī, bet poļi Valkā ieradīsies oktobrī.

Izglītība