Džūlija kļūst par supermeiteni 2

Lai kļūtu par Smiltenes Centra vidusskolas supermeiteni, klasesbiedru vērtējumā jābūt zinātkārai, akurātai un apzinīgai. Šim konkursam nepietiek tikai ar vēlmi būt līderei.

 

Vakar Centra vidusskolas sākumskolēni pulcējās uz vēl nebijušu pasākumu. Pavisam nesen "Ziemeļlatvija" rakstīja, ka atraktīvā un vienlaikus nopietnā konkursā tika noskaidrots skolas superpuika. Tagad kārta rādīt savus talantus un cīnīties par supermeitenes titulu bija pienākusi arī skolniecēm. Pavisam uz šo titulu pretendēja 18 meitenes no 2. līdz 4. klasei. Lai nokļūtu līdz lielajam finālam, kurā meiteņu prasmes vērtēja vecāku un skolotāju žūrija, vispirms bija jāiegūst savas klases uzticības balsojums. Katrs klasesbiedrs varēja izvirzīt trīs labākās pretendentes, un klases audzinātājas pēc rezultātu apkopošanas noskaidroja tās meitenes, kuras saņēmušas visvairāk balsu.

 

 

Lepojas ar vecāko māsuKonkursā žūrija vērtēja meiteņu veikumu intelektuālajā testā, kā arī viņu prasmes veicot dažādus uzdevumus. Viens no interesantākajiem priekšnesumiem bija meiteņu sagatavotais mājas darbs. Rokdarbi, kulinārijas noslēpumi, dziesma, vijoles spēle - tie ir tikai daži no spilgtākajiem meiteņu veikumiem. "Gribu pastāstīt par savu vecāko māsu, ar kuru es ļoti lepojos. Viņa jau no 1. klases zināja, par ko vēlas kļūt," savu uzstāšanos sāka viena no konkursantēm. Meitene stāstīja, ka viņas māsa prot lieliski modelēt un šūt apģērbu.

 

 

Līdzjutēji rullēTie, kuri kaut reizi ir piedalījušies kādā konkursā, nenoliegs, ka ne mazāk svarīgs par dalībnieku sniegumu ir līdzjutēju atbalsts. Arī šoreiz klases biedri ne vien bija deleģējuši savas superīgākās meitenes, bet arī pacentušies, lai citu klašu skolēni uzzinātu, kuras ir vislabākās konkursantes. Par to vēstīja sagatavotie plakāti."Sarauj, sarauj, Eva!", "Elizabete, Monta rullē!", "Ieva rullē!", "Gvenda rullē!", "3.a klase rullē!" - nebija jāieklausās organizatoru teiktajā, lai saprastu, kas šajā pasākumā notiek.

Komentāri 2

Smilteniete

Prieks par Supermeiteni!Noteikti, ka arī pārējās pretendentes nebija sliktas, jo prieksa jau ir par uzdrīkstēšanos vien. Malači!Bet, darvas karoti medus mucā šoreiz ielēja žurnāliste S.Ozola ar savu pasākuma atspoguļojumu laikrakstā. Kauns, ja žurnāliste spēj no konkursa ievietot tikai tādu fotogrāfiju.Ko viņa ar to gribēja pateikt? Kura no skolotājām tad bija Supermeitene?Skolas avīzē noteikti bērni spētu šo pasākumu atspoguļot labāk. Nepiedodami ir tas, ka žurnāliste darbā nav iesācēja, bet gan profesionāle un kur skatās avīzes redaktore?Kūdīties var katrs, bet masu mediju kļūdas redz daudzi publiski. Tā ir liela atšķirība. Padomājiet par to un vērtējiet sava darba kvalitāti pirms kaut ko tādu publicējiet laikrakstā.Paldies, ka Supermeitenes bilde ir kaut potrālā. Viņa tiešām to ir pelnījusi!

pirms 13 gadiem, 2008.03.14 09:07

Izglītība