Ēnu dienā pieteikušies vairāk nekā 200 uzņēmumi un organizācijas

Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement - Latvija (JAL) organizētajā Ēnu dienā pieteikušies vairāk nekā 200 uzņēmumi un organizācijas, piedāvājot skolēniem 2500 ēnu devēju vakances, savukārt skolēnu skaits Ēnu dienas mājas lapā www.enudiena.lv pieaudzis līdz 5 000.

Vēl tikai 5 darba dienas - līdz š.g. 10. februārim, uzņēmēji var pieteikt savas Ēnu devēja vakances www.enudiena.lv!

JAL šogad īpaši aicina savu dalību Ēnu dienā pieteikt uzņēmumu un organizāciju vadītājus, nozaru ekspertus un valsts iestāžu vadītājus, lai veicinātu Latvijas tautsaimniecības pacēlumu un tuvā nākotnē veidotos profesionāli, atbildīgi, ilgtermiņā domājoši uzņēmumu un organizāciju vadītāji, kam svarīga savas valsts labklājība.

Iekļaujot Ēnu dienu sabiedrisko attiecību veidošanā, uzņēmumam ir iespēja veidot tā tēlu, piesaistīt jaunus klientus, būt sociāli atbildīgiem, tādējādi paaugstinot esošo klientu lojalitālti, kā arī parādīt sabiedrībai, ka uzņēmumā ir kompetenti darbinieki, kas spēj kvalitatīvi sniegt savas zināšanas topošajiem profesionāļiem.

Ēnu dienā uzņēmējiem ir iespēja uzdot jautājumus ēnām, lai labāk novērtētu sava uzņēmuma reputāciju aktīvāko jauniešu, viņa ģimeņu un draugu vidē, šādi pilnveidojot savus pakalpojumus un nodrošinātu ieskatu nākotnē. Pārdomātas un saplānotas skolēna Ēnu dienas gaitas uzņēmumā nodrošinās lielisku iespēju demonstrēt savu uzņēmumu plašākai auditorijai.

„Zināšanas un pieredze ir kapitāls, kura vērtība turpina pieaugt. Mēs katrs esam atbildīgi, lai šo kapitālu dubultotu, trīskāršotu. Būsim aktīvi Ēnu dienas dalībnieki! Vairosim Latvijas tautsaimniecības kapitālu kopā - pieredzes bāgātie vadītāji, nozaru eksperti un skolēni!", aicina Aiva Vīksna, Latvijas Darba devēju konfederācijas Viceprezidente un izdevniecības "Lietišķās informācijas dienests" vadītāja.

JAL Misija ir veicināt Latvijas tautsaimniecības attīstību, iesaistoties jaunatnes

izglītošanā, uzņēmējspēju veicināšanā un jauno uzņēmēju veidošanā, mācību procesā sasaistot teorētiskās zināšanas ar praksi atbilstoši mūsdienu ekonomikai Latvijā, Eiropā un pasaulē.

JAL vērtība ir jauniešu praktiskā biznesa izglītība, tādēļ JAL moto ir „Mācīties darot!".

Izglītība