Ērģemē: Piedalās piparkūku mājiņu izstādē

Līdz 19. decembrim Rīgā, tirdzniecības parkā "Alfa" apskatāma piparkūku mājiņu izstāde "Piparkūku Ziemassvētki". To veidojuši audzēkņi no 23 Latvijas bērnunamiem, tostarp arī no Ērģemes bērnunama - patversmes. Ērģemieši izstādei izveidojuši darbu ar nosaukumu "Ziemas pasaka".

"Ikviens, kurš apmeklē izstādi, tirdzniecības parka 2. stāva centrālajā laukumā, var nobalsot par kādu no unikālajiem darbiem. Mājiņa, kura būs ieguvusi visvairāk balsu, balvā saņems "Dansukker" sagādāto platekrāna televizoru," informē "Dansukker" zīmola komunikācijas vadītāja Iveta Zariņa.

Ērģemes bērnunama - patversmes vadītāja Jolanta Visocka stāsta, ka viņi izstādē piedalās jau otro gadu. Piparkūkas cepot audzēkņi kopā ar audzinātājām. Pašlaik sociālajā iestādē mīt 14 Valkas novada bērni vecumā no diviem līdz 19 gadiem.

Paralēli krāšņajai izstādei nedēļas nogalēs līdz pat Ziemassvētkiem - 4. un 5., 11. un 12., 18. un 19. decembrī - no pulksten 13.00 līdz 17.00 saldumu mīļotāji varēs darboties piparkūku darbnīcās, izrotājot piparkūkas.

Izglītība