Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ēveles pamatskolā tiks svinīgi pacelts Zaļais karogs

Ceturtdien, 22. novembrī, Burtnieku novada pašvaldībā esošajā Ēveles pamatskolā būs svētku diena - oficiāli tiks pacelts Zaļais karogs kā apliecinājums iegūtajam nosaukumam Ekoskolu programmas ietvaros.

Tas tiek piešķirts kā prestiža vides kvalitātes zīme tām izglītības iestādēm, kuras parādījušas vislabāko sniegumu, izpildot programmas prasības vides pārvaldes sistēmas izveidei skolā. Tā ir atzīta un prestiža vides kvalitātes zīme, ar ko lepojas skolas visā pasaulē.

Zaļā karoga pacelšanas svētku dienu plānots sākts plkst 11:00 ar radošām EKO aktivitātēm skolas sporta zālē un pirmsskolas grupām. Tam sekos erudīcijas konkurss ar novada skolu komandu piedalīšanos, bet plkst. 14:00 plānota Ekoskolas Zaļā karoga svinīgais pacelšanas brīdis.

Ekoskolu programma ir viens no visaptverošākajiem un arīdzan populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē. Programmas simbols, atpazīstamākais elements un arī viens no tās veiksmes pamatcēloņiem ir stimula sistēma skolām par sekmīgu līdzdalību programmas aktivitātēs un to prasību pilnīgu ieviešanu - Zaļā Karoga balva.

Pašlaik Ekoskolu programmā ir iesaistītas vairāk kā 40 000 skolas un sevišķi jāuzsver, ka šī programma nekonkurē ar citām vides izglītības iniciatīvām, bet rada ietvaru koordinētam un sekmīgam ilgtermiņa darbam ar vides izglītības jautājumiem skolās. Ekoskolas ir atvērta un demokrātiska programma, kas sniedz iespēju skolniekiem veidot un īstenot aktīvu attieksmi un pieņemt lēmumus par vides uzlabošanu gan skolā, gan mājās.

Izglītība