Finišē skolēnu sacensības

Ir noslēgušās Smiltenes novada izglītības iestāžu sacensības šajā mācību gadā. Noskaidrotas arī sportiskākās skolas novadā trijās klašu grupās.

Maija nogalē Smiltenē notika divas lielas sacensības: daudzcīņa 1. - 6. klašu grupā un sacensības vieglatlētikā 7. - 9. klašu un vidusskolas grupā.

Jaunāko klašu grupā Smiltenē sacensībās piedalījās septiņas Smiltenes novada skolu komandas, kā arī jaunie vieglatlēti no Trikātas pamatskolas un Jaunpiebalgas vidusskolas, informē Smiltenes sporta skolas metodiķe Kitija Klempnere.

1. - 4. klašu sportisti sacentās trīscīņā (tāllēkšanā no vietas, 60 metru skrējienā, bumbiņas mešanā). 5. - 6. klašu grupā sacensības notika četrcīņā. Jau minētās disciplīnas papildināja 500 metru skrējiens meitenēm un 800 metru skrējiens zēniem.

Skolu vērtējumā uzvarēja Smiltenes Centra vidusskola (SCV). Otrajā vietā - Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola, trešā - Grundzāles pamatskola.

7. - 12. klašu grupā sacentās Smiltenes novadā esošo izglītības iestāžu audzēkņi un Trikātas pamatskolas sportisti. Skolu vērtējumā vidusskolu grupā uzvarēja Smiltenes Valsts tehnikums - profesionālā vidusskola (SVT - PV), aiz sevis atstājot SCV un Smiltenes ģimnāziju.

Pamatskolu grupā pirmo vietu izcīnīja Blomes pamatskola. Otrajā vietā - SCV, trešajā - Grundzāles pamatskola.

Savukārt visā šajā mācību gadā par skolu sacensību uzvarētājiem kopvērtējumā ir kļuvuši:1. - 6. klašu grupā - Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola, Smiltenes Centra vidusskola un Grundzāles pamatskola;7. - 9. klašu grupā - Smiltenes Centra vidusskola, Smiltenes ģimnāzija un Blomes pamatskola;10. - 12. klašu grupā - Smiltenes Valsts tehnikums - profesionālā vidusskola, Smiltenes ģimnāzija un Smiltenes Centra vidusskola.

Šis skolu tops ir izveidots, izvērtējot Smiltenes novada skolu sasniegtos rezultātus visās šā mācību gada sacensībās novadā, skaidro K. Klempnere.

Vieglatlētikas daudzcīņa skolēniemSmiltenes novadsRezultāti kopvērtējumā

Trīscīņa 1. - 2. klašu grupāMeitenēm: 1.- 2.v. Laura Mišukova (Smiltenes Trīs pakalnu sākumskola - TPS) un Sanija Reičela Feldmane (Variņi), 3. - 4. v. Ilva Baškere (Smiltenes Centra vidusskola - SCV) un Hanna Ziemiņa (Grundzāle)

Zēniem: Eduards Daniels Dreimanis (SCV), Aksels Jānis Egle (TPS), Sentis Fiļipovs (Jaunpiebalga)

Trīscīņā 3. - 4. kl. grupā Meitenēm: Estere Ponciusa (TPS), Ieva Ābola (SCV), Sabīne Marksa (SCV). Zēniem: Artūrs Druska (TPS), Toms Kalniņš (SCV), Jānis Sausais (TPS)

Četrcīņā 5. - 6. klašu grupāMeitenēm: Ance Klaudija Ozoliņa (Grundzāle), Elīza Kaupe (TPS), Laura Rubene (TPS).Zēniem: Matīss Velps (TPS), Ralfs Akmins (SCV), Edžus Nedēļa (Jaunpiebalga) 

Uzvarētāji 7. -9. klašu grupā

 

100 m skrējiens

Linda Puriņa (Smiltenes ģimnāzija - SĢ), Santa Jaunbērziņa (Grundzāle), Ieva Laganovska (SCV); Valdemārs Nulle (Blome), Jānis Akmins (SCV ), Elvis Fridrihsons (Bilska)

 

400 m meitenēm

Ieva Vīksniņa (SCV), Santa Jaunbērziņa (Grundzāle), Kitija Kleimane (Blome)

 

800 m zēniem.

Valdemārs Nulle (Blome), Jānis Akmins (SCV), Ints Janavs (SCV)

 

Tāllēkšanā

Santa Jaunbērziņa (Grundzāle), Ieva Laganovska (SCV), Ieva Vīksniņa (SCV);

Elvis Fridrihsons (Bilska), Lauris Zazerins (Grundzāle), Dāvis Liepiņš (SCV)

 

3 kg lodes grūšanā

Linda Puriņa (SĢ), Pārsla Kupriša (Grundzāle), Everita Gorina (Blome)

 

5 kg lodes grūšanā

Jānis Roops (Blome), Rihards Pēča (Palsmane), Niks Ramanis (Grundzāle)

 

Četrcīņā meitenēm

Kristīne Petrova (Blome), Monta Veronika Meijere (Grundzāle), Anna Grinažuka (SCV); zēniem

Madars Melbārdis (SCV,), Helmuts Lapiņš (Palsmane), Kārlis Brikmanis (Bilska)

 

Uzvarētāji vidusskolu grupā

 

100 m skrējiens

1. -2.v. Renārs Alksnis (SCV) un Rihards Zvejnieks (SVT - PV); 3.- 4.v. Mārtiņš Kudlāns un Kristiāns Jablonskis (abi SCV);

 

1. -2.v. Ieva Konstante (SVT-PV) un Daiga Peneze (SĢ), 3. Elīna Medne (SCV)

 

800 m skrējiens

Everita Noreika (SVT-PV), Zanda Lārmane (SCV), Maruta Čuhnova (SVT-PV)

 

1500 m skrējiens

Elmārs Krastiņš, Kārlis Šteinbriks, Markss Orlovs (visi SVT-PV)

 

Tāllēkšanā

Rihards Zvejnieks (SVT-PV), Renārs Alksnis (SCV), Klāvs Karlsons (SCV); Daiga Peneze (SĢ), Ieva Konstante (SVT-PV), Sandra Kurilika (SVT-PV)

 

4 kg lodes grūšanā

Santa Feldmane (SVT-PV), Gita Kaļčeva (Palsmane)

 

6 kg lodes grūšanā

Elmārs Krastiņš (SVT-PV, Kristaps Leosks (SCV), Roberts Lībietis (Trikāta)

 

Četrcīņā

jaunietēm - Inga Jurčinska (SCV), Lāsma Ozola-Ozoliņa (SCV), Saiva Dzenīte (Palsmane); jauniešiem - Gatis Keišs (SVT-PV.), Ričards Dracmanis (Bilska), Rihards Diūra (SCV)

 

Izglītība