Ģimnāzisti no Valkas dosies uz Franciju 1

Šajā mācību gadā Valkas ģimnāzija kā partnere iesaistījusies programmas "Jaunatne darbībā" jauniešu apmaiņas projektā "Kultūru varavīksne" ("Rainbow Culture").

Projekta koordinatore Dace Langenfelde informē, ka projekta galvenie koordinatori ir Francijas jaunieši no kultūras un sociālā centra Verteillac pilsētā. Šajā apmaiņas programmā iesaistījušies jaunieši no vairākām valstīm - Latvijas, Francijas, Maltas, Lietuvas, Rumānijas un Polijas.

No trešdienas līdz piektdienai uz Franciju sagatavošanas vizītē dosies 10. klases skolnieks Artūrs Velka un D. Langenfelde.

Savukārt projekta apmaiņas pasākumi notiks Verteillac pilsētā no 28. decembra līdz nākamā gada 4. janvārim. Šajā braucienā piedalīsies 10. klases skolēni A. Belka, Elizabete Ivane, Elīna Kalniņa, Artūrs Kurmejevs, Madara Zīle un skolotāja D. Langenfelde.

"Projekta pasākumi būs saistīti ar dažādu tautu kultūras, mākslas un tradīciju iepazīšanu," norāda projekta koordinatore D. Langenfelde.

Komentāri 1

es

un kad tiks apmeklētas pārējās valstis? Vismaz parasti cilvēki dodas pie visiem ciemos. Šajā konkrētā projektā cik noprotu ir spēkā tie 70% kurus apmaksā no biļetes vērtības ja?

pirms 10 gadiem, 2010.12.06 17:29

Izglītība