Grundzālē atvests jaunais sporta inventārs 1

Pirms kāda laika pēc Grundzāles pamatskolas sporta skolotāja iniciatīvas uzrakstīts projekts "Sporta inventāra iegādes palīdzības programma". Projekta mērķis ir veicināt skolēnu interesi par sportu, attīstīt viņu talantu un spējas sportā. Tagad tas tik tiešām var izdoties, jo jaunais inventārs ir nogādāts skolā.

 

Grundzāliešiem sportā vienmēr ir bijuši labi panākumi, jo prasmes tiek iegūtas ne tikai sporta stundās, bet arī treniņos pēc stundām. Jaunais inventārs būs vērtīgs un būtisks ieguldījums turpmākajam darbam. Skolas sporta zāli nedēļas nogalē apmeklē arī tās absolventi.

 

Skolas direktore Valda Elstiņa priecājas, ka projektu atbalstīja pagasts, jo pusi finansējuma piešķīra pagasta padome.

 

"Jaunais inventārs mūs varētu ieinteresēt vēl vairāk, jo skolā daudz kas bija nolietojies. Priecājos, ka beidzot būs jauni futbola vārti. Iepriekšējie ir diezgan veci un briesmīgi. Arī maniem klases biedriem patīk tieši futbols," priecīgi saka skolas gaitenī sastaptais 7. klases skolnieks Toms Lauzis.

 

Viņš apgalvo, ka visvairāk nepieciešamas ir slēpes, jo ne visiem skolēniem vecāki var tās atļauties nopirkt. "Mājās tikai dažiem ir slēpes, un tās pašas diezgan vecas," saka pusaudzis.

 

Grundzāles pamatskolas direktore V. Elstiņa priecājas, ka tagad sporta stundās bērniem būs daudz liekākas iespējas pilnvērtīgi sportot. Par projekta finansēto naudu iegādāts jauns slēpošanas un nūjošanas inventārs, orientēšanās sporta, vingrošanas, vieglatlētikas un sporta spēļu inventārs.

 

"Tagad noteikti skolēniem būs patīkamāk un interesantāk apmeklēt sporta nodarbības. Arī skolotājs beidzot varēs īstenot visu, ko vienmēr ir vēlējies," stāsta V. Elstiņa.

 

Viņa vien piebilst, ka sporta skolotājam Mārim Stabiņam tagad būs jāiet kursos, lai apgūtu nūjošanas tehniku. "No malas jau nūjošana citiem šķiet vienkārša, bet patiesībā tur arī ir savi knifiņi. Priecājos, ka mūsu sporta skolotājam patīk apgūt visu jauno," saka pamatskolas direktore.

 

Komentāri 1

Ernests

Tad jau Mārim vēlreiz jāstājas LSPA, lai apgūtu ne tikai nūjošanas tehniku, bet arī bumbas sišanu jaunajos vārtos, kūleņu mešanu uz jaunajiem paklājiem u.t.t.

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 14:34

Izglītība