Grundzāles pamatskolā veido starpvalstu sadarbību 1

Grundzāles pamatskolā COMENIUS projekts "Acis plati vaļā" pamazām tuvojas izskaņai. Pavasarī grundzālieši uzņēma sadarbības ciemiņus no Spānijas un Somijas. Bet jau novembra nogalē septiņi skolēni un trīs pedagogi dosies iepazīt Spāniju.

 

No 22. līdz 27. novembrim Grundzāles pamatskolas skolēni un skolotāji viesosies Madridē, Spānijā, lai iepazītu valsti, kurā dzīvo projektā "Acis plati vaļā" jauniegūtie draugi. Tur satiksies projektā visu iesaistīto valstu pārstāvji - somi, latvieši un spāņi.

 

Grundzāles pamatskolas skolotāja projekta koordinatore Dace Kalniņa pastāstīja, ka uz Spāniju brauks tie skolēni, kuri pavasarī uzņēma somu un spāņu draugus pie sevis, kā arī tie, kuri aktīvi darbojušies projekta ietvaros.

 

 

Tomēr pirms došanās uz ārzemēm, grundzālieši vēl pilda pēdējos mājas darbus. Līdz trīs valstu pārstāvju tikšanās reizei skolēniem jāizveido desmit stāstījumi par Latviju. To par savām valstīm dara arī somi un spāņi, lai pēc tam kopīgi varētu izspēlēt viktorīnu - līdzīgu kā "Gribi būt miljonārs".

 

"Uzskatu, ka šis projekts ir veiksmīgs, jo skolēni ieguvuši labus draugus, uzzinājuši ko vairāk par Eiropu, uzlabojuši angļu valodas un komunikācijas prasmes," uzskata projekta koordinatore. Teiktajam piekrīt arī skolas direktore Valda Elstiņa. "Šī ir laba iespēja mūsu skolas skolēniem iepazīt vienaudžus no citām valstīm, viņu kultūru un dzīves uztveri," saka direktore.

Komentāri 1

Sniegs

Malacīši, Grundzālieši,tas ir jauki, ka jums ir iespēja redzēt citas valstis,tikai žēl, ka var braukt tik maz skolēni.
Laimīgu ceļošanu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.07 15:59

Izglītība