Grundzālieši projekta izskaņā dodas uz Somiju

Grundzāles pamatskolā noslēdzies pirmais starptautiskais projekts "Acis plati vaļā", kura ietvaros vairāki skolēni un pedagogi iepazina Somiju un Spāniju. Savukārt šo valstu pārstāvji iepazinās ar Latvijas kultūru un tradīcijām.

 

Pavisam mūžizglītības programmas Comenius projektā "Acis plati vaļā" iesaistījās trīs valstis - Somija, Spānija un Latvija. Projekta koordinatore Dace Kalniņa stāsta, ka mērķis bijis uzsākt komunikāciju ar iesaistīto valstu pārstāvjiem, iepazīt svešu zemju kultūru un papildināt svešvalodu zināšanas. Sākotnēji aktivitātēs iesaistījās daudzi Grundzāles pamatskolas skolēni. Tomēr ar laiku projektā palika aktīvākie un uzņēmīgākie pusaudži, kuriem vēlāk radās vienreizēja iespēja pabūt ārzemēs.

 

Uz jautājumu, vai projekts izdevies, kā cerēts, skolas vadība atbild pozitīvi. "Tas mums deva bagātīgu pieredzi. Mēs apliecinājām, ka arī lauku skola spēj uzņemt ārvalstu viesus un interesanti piepildīt viņu laiku, viesojoties Latvijā. Jā! Mēs noteikti rakstīsim vēl projektus," saka skolas direktore Valda Elstiņa.

Izglītība