Hanzas Maiznīca aktīvākos skolēnus vedīs uz Nordea Rīgas maratonu

Rīga, 8. aprīlis, ceturtdiena - 23. maijā Rīgā notiks viens no nozīmīgākajiem ikgadējiem sporta notikumiem Latvijā - Nordea Rīgas maratons. Jau ceturto gadu, Nordea Rīgas maratonu atbalsta Hanzas Maiznīca, kas tradicionāli rūpējas par veselīga dzīvesveida, tā skaitā, skriešanas, popularizēšanu reģionos un skolu jaunatnes vidū.

Pagājušā gadā tieši Hanzas Maiznīca bija tā, kas deva iespēju gandrīz 70 skolēniem no visas Latvijas skriet pa Rīgas ielām līdzās tūkstošiem citu maratona dalībnieku. Arī šogad Hanzas Maiznīca turpina šo lieliski aizsākto tradīciju un aicina visas Latvijas skolu komandas piedalīties foto, video un zīmēto darbu konkursā „10 soļi līdz veiksmīgam startam maratonā".

Edijs Vegners, Hanzas Maiznīcas mārketinga un tirdzniecības direktors: „Iepriekšējā gada pieredze liecina, ka Latvijā ir daudz sportisku jauniešu, kuri ar lielu prieku un entuziasmu piedalījās maratonā.

Esam pārliecināti, ka šogad interese būs vēl lielāka, jo ar katru gadu pieaug gan skriešanas, gan šī lielā notikuma popularitāte. Mēs esam gatavi apmaksāt dalību maratonā piecām skolu komandām no visas Latvijas, un lai noteiktu labākos, esam izsludinājuši īpašu konkursu. Aicinām skolēnus un pedagogus būt aktīviem un izmantot šo iespēju!"

Piedaloties vizuālo darbu konkursā „10 soļi līdz veiksmīgam startam maratonā!", par maratona dalībnieku var kļūt ikviens skolēns. Konkursa žūrija, kuras sastāvā ir Hanzas Maiznīcas Mārketinga nodaļas darbinieki un Nordea Rīgas maratona organizētāji, vērtēs foto, video vai zīmētus stāstus, kuros attēlotas epizodes, kā skolēni gatavojas vai gatavotos maratonam. Gatavie darbi jāiesūta Hanzas Maiznīcai līdz š.g. 5. maijam. Plašāka informācija par skolu komandu atlasi, uzdevumu izpildes forma un pieteikuma anketa atrodama Hanzas Maiznīcas mājas lapā www.hm.lv/maratons.>

Konkursa uzvarētāji - piecas aktīvākās un radošākās skolēnu komandas no visas Latvijas - tiks paziņoti līdz 10. maijam un 23. maijā dosies uz Rīgu, lai skrietu Nordea Rīgas maratona Mini maratona distancē.

Izglītība